Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvořák o svém zranění: Od loktu dolu je ta ruka mrtvá. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude

David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.

Publikováno

dne

David Dvořák prohrál v UFC podruhé v řadě, nestačil na bývalého šampiona Rizinu Manela Kapeho. Ten mu v prvním kole zranil ruku a Dvořák nyní popsal, jak na tom zdravotně je.

V souboji o první desítku muší váhy UFC vyhrál Manel Kape, který na body porazil českého borce Davida Dvořáka. Ten v závěru prvního kola vydržel bolestivou páku, která jej poté limitovala do zbytku souboje.

Kape nasadil Dvořákovi kimuru a ten opravdu dlouhou dobu v bolestech držel, ačkoliv fanoušci se obávali, že to jeho ruka zkrátka nevydrží.

Nakonec vydržela a Dvořák dokonce mohl pokračovat v boji, bylo ale jisté, že v pořádku není a noc po zápase nebude příliš spojena se spánkem.

Fanoušci tak čekali na informace, jak na tom zdravotně Dvořák bude. Nyní v rozhovoru pro Kaocko.cz potvrdil, že dobré zprávy nemá.

„Čeká mě magnetická rezonance, pak budu vědět víc. Ruka ale nefunguje. Myslím si, že rameno bude v pohodě, ale v loktu něco bude.

Rameno cítím, ale hodně mě bolí loket, jestli mi tam praskla kost, nevím. Od loktu dolu je ta ruka mrtvá,“ řekl v rozhovoru.

Nyní je tak před ním rekonvalescence a do dalšího zápasu si bude muset pořádně odpočinout. Věřme, že si při svém návratu vybere i trochu štěstí a vrátí se na vítěznou vlnu.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.