Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvořák o návratu do Oktagonu: Možná by nebylo na škodu podívat po čtyřech letech i na zápasy doma. Ta nabídka by musela být hodně vysoká

David Dvořák má před sebou poslední zápas v UFC pod aktuální smlouvou. I v případě výhry tak bude řešit svou budoucnost a jednou z pochopitelných variant je i Oktagon. Co řekl na možný návrat do tuzemské organizace?

Publikováno

dne

David Dvořák má před sebou poslední zápas v UFC pod aktuální smlouvou. I v případě výhry tak bude řešit svou budoucnost a jednou z pochopitelných variant je i Oktagon. Co řekl na možný návrat do tuzemské organizace?

David Dvořák nezažívá zrovna nejlepší chvíle své kariéry. Po výhře nad Juancamilem Ronderosem se mluvilo o titulové šanci, o kterou si ovšem musel ještě hlasitěji říct v dalších zápasech.

Dnes je situace jiná, a to naprosto. Dvořák podlehl Matheusovi Nicolauovi, Manelu Kapeovi i Stevovi Ercegovi a nyní má před sebou poslední zápas, ve kterém bude chtít uhájit svou čest.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Poté mu smlouva v UFC vyprší a je otázkou, zda bude mít organizace vůbec zájem o prodloužení. V případě opaku bude na stole bezpochyby nabídka od Oktagonu.

Promotér Ondřej Novotný hovořil o tom, že by si Dvořák mohl v jeho organizaci vydělat dost možná i lepší peníze, než v UFC. Přeci jen zde by byl hvězdou a v UFC je pouze jedním z mnoha.

„Samozřejmě i když vyhraju a od Ondry, jak on sám tvrdí, by přišla velká nabídka, že lidi dokážou přeplácet, tak je to na zamyšlení. Možná by nebylo na škodu podívat po čtyřech letech i na zápasy doma, ale to je všechno ve hvězdách,“ řekl Dvořák pro Kaocko.cz.

„Ta nabídka by musela být hodně vysoká, asi jedna z nejvyšších, co se tady v Čechách dávají. Jsem na to zvědavý, pokud dodrží, co prohlašoval, že u nich bych se měl líp, rád si na to počkám,“ dodal.

Problémem může být to, že Oktagon nemá pod svojí hlavičkou zápasníky muší váhy, pod kterou Dvořák spadá. I proto je možné, že si raději vybere jiné zahraniční organizace, které patří taktéž mezi světovou špičku.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.