Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvořák má soupeře pro poslední zápas smlouvy v UFC! Utká se s mladým Japoncem, který má skóre 14:0

David Dvořák má před sebou poslední zápas pod smlouvou v UFC. Pokud se mu nepovede zvítězit, v organizaci končí a bude muset řešit, co dál. Nyní známe jeho dalšího soupeře a rozhodně se nedá říci, že by mu UFC chtěla cokoliv ulehčit.

Publikováno

dne

David Dvořák má před sebou poslední zápas pod smlouvou v UFC. Pokud se mu nepovede zvítězit, v organizaci končí a bude muset řešit, co dál. Nyní známe jeho dalšího soupeře a rozhodně se nedá říci, že by mu UFC chtěla cokoliv ulehčit.

Příběh Davida Dvořáka v UFC je poměrně zajímavý. Vyhrál totiž své první tři zápasy a pomalu se blížil titulové šanci, avšak když už se zdálo, že by mu po další výhře mohla organizace jeho plány splnit, padl na body.

Dvořák na jaře minulého roku padl s Matheusem Nicolauem a stejným způsobem padl i s Manelem Kapem a Stevem Ercegem. Nyní mu zbývá poslední zápas pod smlouvou a je jasné, že šanci na prodloužení dostane pouze v případě výhry.

Ani ta mu nic nezaručuje a musí tak zvítězit po atraktivním boji a dobrém výkonu. Čekalo se tak pouze na to, s kým o smlouvu zabojuje a Dvořák si domlouval zápas Malcolmem Gordonem, který sice souhlasil, nakonec je ale vše jinak.

Je oficiálně jasno o tom, že soupeřem českého bojovníka bude Tatsuro Taira. Třiadvacetiletý Japonec má za cíl titul v UFC a aktuálně má skóre 14:0, v UFC zvítězil čtyřikrát.

Už skóre naznačuje, že se mu organizace rozhodla dát pořádnou výzvu, aby ukázal, zda na to vůbec ještě má. K jejich souboji dojde již 14. října na turnaji UFC Vegas 81.

„Teď to mám aktuálně tři tři, s tím, že tři prohry v řadě bohužel, což je dost nepříjemný. Kdybych nevyhrál, tak je to jednoznačný konec, ale to si zatím nepřipouštím.

Jsem přesvědčený o tom, že mám na to být tam s nimi a udělám pro to maximum. Vím, že se můžu s těmi kluky měřit, byť to tak teď nevypadá, ale chci tam být a chci pokračovat,“ přiznal Dvořák během svého livestreamu před několika týdny.

Zdroj: UFC, Asian MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.