Spojte se s námi


Bojové sporty

Dvě české UFC hvězdy se do sebe pustily na sociálních sítích. Mladá naděje poučuje, sama prý odmítla zápas. O co jde?

V UFC aktuálně najdeme dvě české bojovnice. Svou druhou štaci v nejlepší organizaci planety absolvuje Lucie Pudilová, mimo to se snaží svůj potenciál uplatnit na světové scéně nadějná Tereza Bledá. Obě se již utkaly v Oktagonu. Nyní se do sebe pustily na sociálních sítích.

Publikováno

dne

V UFC aktuálně najdeme dvě české bojovnice. Svou druhou štaci v nejlepší organizaci planety absolvuje Lucie Pudilová, mimo to se snaží svůj potenciál uplatnit na světové scéně nadějná Tereza Bledá. Obě se již utkaly v Oktagonu. Nyní se do sebe pustily na sociálních sítích.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zatímco bojovníci z České republiky, kteří působí v UFC, mají víceméně bezproblémové vztahy, mezi bojovnicemi je to tak trochu obráceně. Faktem ale je, že mají taky společnou historii.

Když Lucie Pudilová skončila před lety v UFC, jelikož jí organizace nenabídla nový kontrakt, upsala se Oktagonu. Ten tehdy dával šanci extrémně talentované Tereze Bledé. Zrovna probíhaly turnaje OKTAGON Underground a Bledá si hned na úvod řekla o veteránku UFC, nejtěžší možnou soupeřku.

Duel nebyl v MMA, ale pod upravenými pravidly, které vyhovují spíše postojářům. To rozhodně Bledá není, přesto vyhrála na body. Pudilová posléze vysvětlovala, co jí nevyhovovalo, nicméně fanoušci její slova nebrali příliš vážně.

Bledá se posléze stala šampionkou nejen Undergroundu, ale i Oktagonu. Pudilová se však dočkala návratu do UFC, kde je ale nyní i její mladší krajanka. Řešilo se, že by se ještě v Oktagonu mohly utkat pod pravidly MMA, jenže se tak nestalo.

Je nepravděpodobné, že by se tak mělo stát v UFC, nicméně aktuální situace by tomu téměř nahrávala. I když obě bohužel bojují v jiné váhové kategorii. Obě bojovnice se do sebe totiž pustily na sociálních sítích.

České UFC bojovnice se do sebe pustily na Instagramu

Vše odstartoval jistý Martin Macek, který se věnuje brazilskému jiu-jitsu. Všiml si totiž, že se Lucie Pudilová chce účastnit akce ADCC Amateur Championship, což je turnaj, kde je zakázána účast profesionálů. I proto se do první české bojovnice v UFC pustil. Nejprve v osobní konverzaci, kterou posléze zveřejnil na stories na Instagramu.

Toho si všimla právě Tereza Bledá, která konverzaci přesdílela a do rivalky si rýpla: „Někdo nám jaksi zapomněl, že už je 10 let profík. A slušné chování asi taky nezná.“

Na to pochopitelně Pudilová reagovala s tím, že mladou naději nařkla z údajného nadávání z falešného profilu. „Kdyby jsi byla normální, tak mi normálně napíšeš a nemusíš se snažit tu nade mnou zase povyšovat. Absolutně nechápu, proč se tak staráš. Možná proto, že moje sparingpartnerka je holka, se kterou jsi se bála bojovat. A když mi někdo nadává, můžu zpět, nebo ani to podle tebe nesmím?“ reagovala zkušenější z bojovnic.

Bývalá šampionka Oktagonu odpověděla, že se nejedná o falešný účet a že to rozhodně nebyla ona. Pudilové vzkázala, že by se měla podívat na své vyjadřovací schopnosti a kategorii, v níž chce soutěžit.

„Máš nervy, že trénuju s holkou, které jsi odmítla zápas, nebo mě jen sleduješ a máš zapotřebí mě pomlouvat? Já se o tebe nestarám, tak se nestarej ty o mě. Děkuju,“ reagovala pro změnu bývalá šampionka GCF.

Bledá posléze celou slovní přestřelku ukončila přísahou, že nikdy s nikým neodmítla zápas. Onou zmíněnou sparingpartnerkou pak byla myšlena Ewelina Wozniak.

Zdroj: Instagram, Tereza Bledá, Lucie Pudilová

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.