Spojte se s námi


Bojové sporty

Drzost Khamzata Chimaeva nezná hranic! Klučina nezná důsledky svých slov, reaguje na jeho slovní útoky Jiří Procházka

Jiří Procházka reaguje na poslední silácké řeči Khamzata Chimaeva, který vzpomínal na vzájemný sparing s moravským samurajem. Toho nazval nevybíravě „blbcem“.

Publikováno

dne

Jiří Procházka reaguje na poslední silácké řeči Khamzata Chimaeva, který vzpomínal na vzájemný sparing s moravským samurajem. Toho nazval nevybíravě „blbcem“.

Chimaev nevybíravě rýpe do Jiřího Procházky

Khamzat Chimaev platí za jeden z největších talentů, kterými UFC disponuje. Dosud neporažený čečensko-švédský bojovník momentálně v nejvyšší MMA lize světa nemá potvrzeného soupeře, a tak vyzývá kde koho.

Jeho sebevědomí tak sahá až k nebesům, nicméně teď se zdá se přestřelil. V jednom z rozhovorů se „Vlk“ vrátil ke sparingům s Jiřím Procházkou. Ten v roce 2019 navštívil Chimaevův gym v rámci přípravy na odvetu titulového zápasu s Muhammedem Lawalem ještě v japonské organizaci RIZIN.

„V klasickém MMA tréninku neměl šanci, na zemi jsem ho totálně zničil,“ chvástal se Chimaev. „V postoji mě sice porazil, ale to jsem ještě nebyl na takové úrovni jako dnes. Pokud se tváří jako vítěz, ať přijde a opět se s ním vytřu zadek.“  

„Pokud bude mít v polotěžké váze titul, pak o něj budu mít zájem. V opačném případě se o něj nestarám, protože je to hlupák,“ nazval nevybíravě moravského bijce.

„Nechápu, proč ho zajímá nějaká čínská kultura a nestará se o tradice své země,“ ptal se nechápavě. Přičemž zaměnil čínskou kulturu za tu japonskou, která Procházku oslovila z dob bojování v japonské organizaci.

Moravský samuraj přispěchal s jasným vzkazem

Jindy ledově klidný Procházka ale nenechal fanoušky s odpovědí dlouho čekat. „Hele, teď jsem se díval na toho Chimaeva, to je normálně držka,“ přispěchal s rychlou reakcí.

„Rád se s ním potkám v ringu a zvítězím,“ přišel s jasným vzkazem. „Je to ještě klučina, který moc mluví, nevidí si do pusy a nezná ještě důsledky svých slov. Na to se ho zeptám, až ho příště potkám osobně,“ dodal na adresu drzého protivníka.

Chimaeva jsme naposledy mohli vidět v září na UFC 279, kde se měl utkat s legendárním Natem Diazem. Nicméně limit welterové váhy nesplnil o čtyři kila a poštval si proti sobě mnoho fanoušků i vedení organizace.

Náhradu v podobě Kevina Hollanda poté smetl za pouhé dvě minuty. Nicméně před necelým rokem svedl pětikolovou válku s Gilbertem Burnsem, který byl o hlavu menší a dostal jej do obrovských problémů.

Vyzývat proto šampiona polotěžké váhy, který o svůj pás přišel kvůli svému vlastnímu rozhodnutí, přijde většině fanoušků tohoto sportu jako naprostý úlet. Zatímco někdo bojuje o světové tituly a dokázal to ve dvou předních světových organizacích, druhý se zaměřuje na sparingové bitvy.

Zdroj: Youtube, UFC, Sherdog

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.