Spojte se s námi


Ostatní

Domácí Polsko zahájí EURO U21 2017 se Slovenskem

Publikováno

dne

Na Lublin Stadium se dnes ve 20:45 utkají dva týmy, které již dlouho na Euru U21 nestartovaly. Slovensko se na turnaji objeví po prvé od roku 2000, kdy se dostaly až do semifinále a Polský národní tým startoval na tomto turnaji naposledy v roce 1994.

Slovensko prošlo až na první zaváhání s Běloruskem kvalifikací velmi hladce a dokázali vyhrát 8 kvalifikačních zápasů z 10. Tým Pavla Hapala navíc vstřelil v 5 z posledních 6 kvalifikačních zápasů alespoň 3 góly, což z nich dělá velmi nebezpečného soupeře.

Za to Polsko bude pro soupeře velkou neznámou. V roce 2016 odehrál tým trenéra Marcina Dorna 6 zápasů a 5 z nich dokázali vyhrát, ovšem letos na jaře Poláci dvakrát prohráli. Oba zápasy skončily stejným výsledkem 1-2, kdy v prvním zápase prohráli s Itálii a poté s Českou Republikou.

Polský útočník Dawid Kownacki je jediným hráčem, který kvůli kartám nebude moci nastoupit v zahajovacím zápase.

STATISTIKY

  • Slovensko vstřelilo v 5 z posledních 6 kvalifikačních zápasů alespoň 3 góly.
  • Slovensko vyhrálo 6 z posledních 7 kvalifikačních zápasů.
  • Polsko prohrálo dva poslední zápasy, ve kterých dostalo 4 góly.

PREDICTION

Slovenské góly bude mít na starost především útočník Adam Zrelák, kterého budou podporovat ofenzivní hráči Albert Rusnák a Jaroslav Mihalik. Ovšem hlavní chloubou národního týmu Slovenska byla alespoň v kvalifikaci obrana, která inkasovala pouze 6 gólů.

Sázkové kanceláře favorizují domácí tým Polska. Kurz na jejich výhru se pohybuje okolo 2, ovšem je těžké odhadnout v jaké formě se tým trenéra Marcina Dorna představí v prvním zápase.

A vzhledem k tomu, že mělo Slovensko velmi povedenou kvalifikaci, která svědčí o skvělé generaci fotbalistů, tak bych doporučoval spíše sázku na Slovensko s asijským handicapem +0.75.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.