Reklama

Dojde k zápasu Vémoly s Ragozinem? Terminátor má od Oktagonu povolení zápasit v Rusku

Zápas Karlose Vémoly s Mikailem Ragozinem již není tak daleko, jak se v minulých týdnech mohlo zdát. Česko-slovenská organizace Oktagon Terminátorovi povolila zápas v Rusku, pokud se strany nedohodnou na zápase v tuzemských vodách.

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola čeká na svého soupeře, se kterým by se utkal o titul. Ten ovšem v Česku či na Slovensku není, a tak musí Oktagon hledat v zahraničí.

Promotér Ondřej Novotný nicméně prohlásil, že chce sehnat dva bojovníky, kteří se utkají právě o zápas s českým fighterem.

S Vémolou se již nějakou dobu chce utkat ruský bijec Mikhail Ragozin, jejich společný zápas se měl konat již v minulosti, Terminátor nicméně odstoupil kvůli zranění.

Nyní oba zápas chtějí, zaplatit Ragozina by ale pro česko-slovenskou organizaci nebylo nic jednoduchého.

Proto je možné, že Vémola odcestuje na zápas do Ruska, nepůjde ale logicky o titulovou bitvu a na tu si bude muset počkat.

„Já budu zápasit o titul Oktagonu ideálně už na Štvanici. Pokud se Ragozin dohodne s Oktagonem, tak samozřejmě budu rád. To už je na manažerovi Ragozina a Ondrovi Novotném, jak moc tenhle zápas chtějí,” řekl Vémola na svém livestreamu na Instagramu.

Pokud k dohodě nedojde, tak mě Oktagon ujistil, že mě do Ruska pustí. Rusové by však měli vědět, že se velké světové zápasy dělají za velké peníze. Nemohou mi nabízet menší výplatu, než dostávám v Čechách,” dodal.

Mám tu plno fanoušků, kteří mě podporují. Jestli si myslí, že budu zápasit v Rusku, kde na mě budou pískat a bučet, za méně peněz než tu, jen kvůli nějakému hajpu, tak na to můžou zapomenout,” zakončil Vémola.

Zdroj: Karlos Vémola, Top Fight

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?