Reklama

Dohoda je na světě! Vémola se na konci roku utká s Pirátem

Mnozí fanoušci organizace Oktagon se obávali toho, že Karlos Vémola skončí a bude bojovat jinde. K tomu ale nedošlo, organizace se ze zápasníkem dohodla a k zápasu s Pirátem dojde. Co k tomu řekl Ondřej Novotný, promotér Oktagonu?

V rámci turnaje Oktagon 28 byl představen zápas Karlose Vémoly se Samuelem “Pirátem” Krištofičem. V rozhovoru ale Vémola naznačil, že rozhodně nepůjde do oktagonu první jako vyzyvatel šampiona.

Poté proběhlo světem několik různých zpráv, od zrušení zápasu po konec v organizaci, všechny možné spory se ale podařilo zažehnat.

Vémola se zkrátka na konci roku s Pirátem utká. Oznámil to na svém Instagramu s popiskem: “Dohoda se rýsuje a nad Pirátem se stahují mračna.”

K situaci se vyjádřil i promotér organizace Ondřej Novotný, který dle svých slov o uskutečnění zápasu nepochyboval.

“Já osobně jsem ani v jednu chvíli nepochyboval o tom, že ten zápas dotáhneme. Je trošku přísně od některých, ty výroky, že jsme něco slíbili a prodávali lístky na něco, co nebude. Myslím si, že koncem příštího týdne bude jasno, Karlos dal post z dnešní schůzky, kde píše že je to na dobré cestě.

Myslím si, že dohoda se rýsuje a my se můžeme těšit na to, že 30.12. uvidíme zápas, který vidět chceme. Bude to turnaj, kterým zase posuneme tu laťku a přineseme znovu něco jiného. Poprvé bychom chtěli víc titulových zápasů, chystáme halftime show atd.,” řekl Novotný v rámci livestreamu na svém YouTube kanále Fight Club News.

Zdroj: Fight Club News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené