Spojte se s námi


Bojové sporty

Dočkáme se zajímavého zápasu? Chimaev po slovní přestřelce nabídl Procházkovi datum vzájemného poměření sil

Khamzat Chimaev byl v posledních dnech poměrně hlasitý. Snažil se rozvířit vody UFC a mimo jiné si rýpl i do Jiřího Procházky. Ten mu odpověděl, načež Chimaev určil datum, kdy by se s ním rád utkal.

Publikováno

dne

Khamzat Chimaev byl v posledních dnech poměrně hlasitý. Snažil se rozvířit vody UFC a mimo jiné si rýpl i do Jiřího Procházky. Ten mu odpověděl, načež Chimaev určil datum, kdy by se s ním rád utkal.

Jiří Procházka dlouho platil za tichého bojovníka, který nerad reaguje na jakékoliv výzvy. Během zranění se ale mírně proměnil a odpověděl Khamzati Chimaevovi, který se do něj pustil.

„Jiří Procházka o mně mluvil, ale já toho borce porazil ve sparingu. Můj manažer má video, když šel k zemi. Asi zapomněl, že v tom gymu byly kamery. Zveřejňovat jej ale nebudu,“ řekl Chimaev v pořadu MMA Hour.

„Kdo má pořád potřebu mluvit zas a znova o událostech, co se staly před čtyřmi lety? O informacích z gymu? Chlape, až se potkáme v kleci příště, ukážu ti svou pravou sílu. Už to nebudu brát na lehkou váhu,“ odpověděl Procházka na Instagramu.

A tato slova Chimaeva zřejmě pořádně nadzvedla. Rozhodl se tak Procházkovi nabídnout termín, během kterého by si mohli svoje kvality potvrdit v kleci.

„Brzy se uvidíme, chlapče. Pojďme si to dát ve Švédsku. Navrhuji červen a nebo červenec,“ napsal Procházkovi do soukromých zpráv, přičemž vše zveřejnil na svých stories.

Je reálné, že by k takovému zápasu v daný termín došlo? Nikoliv! Dá se v podstatě říci, že je to vyloučené, jelikož má Procházka slíbený titulový zápas po svém návratu.

On a jeho tým rozhodně nebudou chtít nic riskovat a s Chimaevem prvně nepůjdou. Švéd si bude muset na souboj s Procházkou zkrátka počkat, pokud to myslí opravdu vážně.

Zdroj: MMA Hour, Instagramy bojovníků

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.