Spojte se s námi


eSport

DNE Jackisek: Nevím jestli bych úplně nazýval baby caPsem někoho, kdo hraje dva champy

Semifinále turnaje Hitpoint Winter 2022 už je minulostí. Byli jsme svědky hned dvou utkání, v prvním se střetli ESB a SIN druhé utkáním nám pak přineslo souboj EIQ vs. DNE. Včerejší semifinále rozhodně nebylo jen soubojem Dynama s Entropiqem. Byla to i první těžká zkouška pro dvojici Pocok a Frygo.

Publikováno

dne

Semifinále turnaje Hitpoint Winter 2022 už je minulostí. Byli jsme svědky hned dvou utkání, v prvním se střetli ESB a SIN druhé utkáním nám pak přineslo souboj EIQ vs. DNE. Včerejší semifinále rozhodně nebylo jen soubojem Dynama s Entropiqem. Byla to i první těžká zkouška pro dvojici Pocok a Frygo.

Když se Entropiq převalili přes Cryptovu, tak si fanoušci mohli myslet, že našli skvělou náhradu za dvojici Rames, Eren. Prvním těžším duelem pro novou mid+jungle dvojici měl být zápas proti Dynamu Eclot, třetímu týmu ze Summer Splitu. Adiss, Kangae a Stealshot dokonce pasovali EIQ do role favorita.

DNE vs. EIQ

Hned v první mapě přišel neuvěřitelný reality check pro Fryga. Polský midlaner proti sobě dostal na mid Jackiskova Nasusa a udělal několik obrovských chyb, čímž dostal soupeře do výhody. Jackisek byl prakticky nezastavitelný pro tým Entropiq. Frygo skončil nakonec na skóre 1/7/2 a v první hře tak jasně zvítězili hráči Dynama.

V další hře to nebylo ani tolik o midlanerech. Entropiq si v draftu postavili comp absolutně bez poškození a neměli tak způsob, jak zabít Bobistu, který byl na svém Renektonovi neuvěřitelně tanky. Ve druhé hře stojí za zmínku i 2v3 play dvojice Smarty+Reedfoo, který získal Dynamu ohromné vedení na botu.

Jako poslední kapka pro Entropiq přišel další katastrofický výkon od polského midlanera. Khantos s Pocokem sice udrželi svůj tým ve hře 33 minut, ale ani to nestačilo a ztráta 11 tisíc goldů byla moc velkou překážkou. Entropiq se tak utkají o třetí místo s týmem SINNERS, DNE pak čeká finále proti eSubě.

Jackisek: „Frygo umí jenom Sylase, takže pohoda“

Pozápasový rozhovor s Jackiskem byl hlavně o midlane a Sylas vs. Nasus matchupu. Při otázce na jeho přípravu do Fryga se vyjádřil takto: „Tak hodinu před sérií jsem se zeptal Randoma jestli se mnou nechce natrénovat, dal jsem si jeden tříminutový matchup a to je tak celej můj prep.“

Navázal větou: „Ale věděl jsem ten matchup je určitě dobrej, protože hraju Sylase dost a bohužel jsem to potkal v soloQ. Věděli jsme, že to pickne, protože Frygo umí jenom Sylase, takže pohoda.“

Pak se Mortsche zeptal Jackiska, jak vnímá Fryga, midlaner Dynama odpověděl takto: „Poslouchal jsem Naluho, jak o něm mluvil, jako o baby caPsovi, nevím jestli bych úplně nazýval baby caPs někoho, kdo hraje dva champy. Podle mě to jenom řekl, protože musel.“

Nakonec ještě dodal: „Frygo nic moc nepředvedl, hrál dvakrát svýho champa do Nasuse, což nechápu co ani Nalu čekal, že se stane, když poprvý viděl, že to není dobrý. Podle mě Frygo nebude mít šanci proti Ordnovi a dostanou zase 3-0.“

Zdroj: Hitpoint, Dynamo Eclot

Reklama

Oblíbené