Spojte se s námi


Bojové sporty

Další velká nepříjemnost pro Oktagon! Bratislava přišla o druhý z hlavních taháků, slovenský ranař se zranil

Oktagon se už v sobotu 20. července vrací do Bratislavy, vůbec poprvé se však Slovensko dočká galavečera pod otevřenou oblohou. Zápasová karta slibuje atraktivní podívanou. Možná ještě lepší než jsme viděli v Edenu. Bohužel ale organizace musela ohlásit velkou ztrátu.

Publikováno

dne

Oktagon se už v sobotu 20. července vrací do Bratislavy, vůbec poprvé se však Slovensko dočká galavečera pod otevřenou oblohou. Zápasová karta slibuje atraktivní podívanou. Možná ještě lepší než jsme viděli v Edenu. Bohužel ale organizace musela ohlásit velkou ztrátu.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Oktagon se vrací do Bratislavy
  • Hlavní město Slovenska se dočká své „Štvanice“
  • Bohužel však přijde o očekávaný zápas

Už v sobotu 20. července se můžeme těšit na galavečer OKTAGON 59. Československá organizace se vrací do Bratislavy, kde vůbec poprvé nabídne fanouškům letní party v podobě akce pod otevřenou oblohou. Pokud by ale pršelo, je možné střechu zatáhnout, v čemž spočívá značný komfort oproti Štvanici či Edenu.

Je to vůbec první turnaj, který československá jednička mezi organizacemi pořádá právě od galavečera v Edenu, největší akce ve své historii. Nyní však míří do mnohem menší haly. A s neméně našlapanou kartou.

Ta se ale bohužel neobešla bez ztrát. Původně měl být hlavním tahákem titulový zápas v bantamové váze mezi šampionem Felipem Limou a Jonasem Magardem. Brazilec však dostal nabídku bojovat na short notice v UFC a přijal ji. Svou premiéru navíc zvládl úspěšně a mohl by získat cenu pro nejlepší debut roku.

Magard tak dostal nového soupeře, o titul ale bojovat nebude. Novým tahákem se stala bitva Ronalda Paradeisera s Danielem Torresem v rámci Tipsport Gamechangeru. Do akce půjdou i esa jako Losene Keita, Ivan Buchinger, Lucia Szabová či Petr Kníže.

Oktagon bohužel přišel o velký tahák

V hlavním předzápase měl jít do akce Vlasto Čepo, mimochodem náhradník duelu Kincl vs Peňáz v Edenu, který ovšem neproběhl kvůli zranění šampiona, přičemž Money odmítl bojovat se slovenským ranařem bez toho, aby bojovali o titul.

I proto se El Chapo mohl těšit na zápas v Bratislavě. Oktagon mu jako soupeře sehnal Erhana Kartala. Měl to být jeden z taháků. Čepo vždy předvádí atraktivní výkony, nikdy nenudí, je velká šance, že v duelu padne knokaut.

V Bratislavě se tak ale nestane. „Vlasto se v posledních týdnech přípravy střetl s problémy v lokti a klíční kosti. Navzdory bolesti chtěl zápasit, ale na doporučení lékařů a týmu musí zápas zrušit. Doufáme, že ho uvidíme brzy na jednom z nadcházejících turnajů,“ oznámil Oktagon na sociálních sítích.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.