Spojte se s námi


Bojové sporty

Další tvrdé KO! Vnuk legendárního Muhammada Aliho opět potvrdil své geny a připsal si pátou výhru v MMA, takto ukončil posledního soupeře

Muhammad Ali by byl znovu hrdý. Jeho dva vnuci nedělají jeho genům vůbec žádnou ostudu. Zejména Biaggio Ali Walsh si vede náramně, když si pod pokličkou PFL připsal už pátou výhru pod pravidly MMA.

Publikováno

dne

Muhammad Ali by byl znovu hrdý. Jeho dva vnuci nedělají jeho genům vůbec žádnou ostudu. Zejména Biaggio Ali Walsh si vede náramně, když si pod pokličkou PFL připsal už pátou výhru pod pravidly MMA.

Dva jeho vnuci se věnují bojovým sportům a ani jeden si nevede zle. Muhammad Ali by byl dozajista hrdý, byť jak Biaggio Ali Walsh, tak Nico Ali Walsh mají ke světové špičce stále daleko.

Nico se věnuje boxu a aktuálně má bilanci 8-0-1, poslední zápas skončil remízou, pět z jeho osmi výher skončilo knokautem a za během víkendu jej čeká další duel.

To Biaggio se věnuje MMA a může se pochlubit bilancí 5-1. Prohrál pouze svůj první profesionální zápas, od té doby už jen vyhrává. A to stylově. Boxerské kořeny rozhodně nezapře.

Aliho vnuk totiž všechny vyhrané zápasy vyhrál na KO/TKO, čtyřikrát si připsal výhru v prvním kole a do druhého kola zamířil až ve svém posledním duelu.

Biaggio Ali Walsh bojuje od roku 2022 v organizaci PFL, která jej zatím spíše buduje a nedává mu úplně nejsilnější soupeře. Ostatně jeho první soupeř v organizaci Tom Graesser má nyní skóre 1-4, Isaiah Figueroa to má 2-2 a Travell Miller to má pro změnu 3-3.

Posledním soupeřem Biaggia byl Ed Davis, který padl ve druhém kole a má tak nyní skóre 2-2. Je tedy evidentní, že k těžším soupeřům se musí Aliho vnuk probojovat.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Biaggio tále má jen 24 let, budoucnost má stále před sebou a pro PFL je skvělou reklamou už jen fakt, že může hlásit, že v organizaci bojuje vnuk jednoho z nejlepších boxerů všech dob.

Zdroj: PFL, Tapology

Reklama

Oblíbené