Spojte se s námi


Bojové sporty

Cože? Váha musí být přesně? K***a, já měl sushi. To musím jít vyzvracet, šokoval novináře Leo Brichta

Leo Brichta je jedním z nejoblíbenějších bojovníků v České republice a velké popularity se mu rychle dostává i v Polsku, kde zápasí v organizaci KSW. Právě před sobotním turnajem v Liberci naprosto odzbrojil novináře, kteří se jej ptali na váhu.

Publikováno

dne

Leo Brichta je jedním z nejoblíbenějších bojovníků v České republice a velké popularity se mu rychle dostává i v Polsku, kde zápasí v organizaci KSW. Právě před sobotním turnajem v Liberci naprosto odzbrojil novináře, kteří se jej ptali na váhu.

Leo Brichta je už nyní hvězdou KSW

Brichta je unikátní zápasník. Pro MMA typickým „trashtalkem“ šetří, k soupeřům chová velký respekt. I tak ale pochopil, že pro popularitu je potřeba udělat něco navíc. Hojně se tak věnuje youtubovému kanálu, díky kterému si získal spoustu fanoušků.

Svým unikátním vtipem a charismatem přilákal k MMA a hlavně jeho zápasům tisíce diváků. O jeho oblíbenosti svědčí i nedávné ankety KSW, kde ovládl hned čtyři kategorie. Stal se zápasníkem roku, mezinárodním zápasníkem roku, byl vyhlášen jako nejlepší podpis roku a také získal cenu za nejlepší duel roku za zápas se Szymanskim.

Největší předností Brichty, pokud nepočítáme bojové schopnosti, je jeho smysl pro humor. 26letý bojovník umí s vážnou tváří naprosto skvěle vtipkovat tak, že vlastně netušíte, jestli to myslí vážně, nebo ne. A podobně napálil i polského novináře s překladatelkou při rozhovoru o váhovém limitu.

„Já měl sushi, půjdu zvracet…“

„Nyní poprvé nemáš dodatečný limit 500 gramů, ale musíš váhu splnit přesně, protože jdete titulový duel. Jak jsi na tom s váhou, je vše pod kontrolou?“ zeptal se polský novinář z webu In The Cage, načež překladatelka přeložila jeho dotaz do angličtiny.

„Ne? Tam není žádný limit? O k***a,“ zaskočil oba novináře Brichta s naprosto vážnou tváří. „Ty jsi to nevěděl? Tentokrát nemůžeš být přes!“ odvětila šokovaná překladatelka. „Já měl sushi. Ok, tak já ho půjdu vyzvracet,“ rozesmál všechny okolo český zápasník.

„Děláš si srandu, že jo?“ nebyla si stále jistá překladatelka. „Ehm, ok,“ nepřestával Brichta. „Kolik ti tedy chybí kilo?“ zněla další otázka. „Počkejte, zeptám se kluků… Kolik že mi chybí kilo? Něco mezi 8 a 3,5 kily. Nevím, uvidíme,“ dodal s naprosto vážnou tváří bývalý zápasník Oktagonu.

Brichta samozřejmě váhu bez potíží zvládl.

Aktuálně za sebou má v KSW dva duely, oba zvládl vítězně. Nejprve se představil před 60 tisíci diváky v polském Koloseu, následně zvítězil před domácím publikem v Třinci. V sobotu večer tak půjde o titul prozatímního šampiona, čímž by se stal prvním Čechem, který by držel pás v KSW.

Zdroj: In The Cage, X, KSW

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.