CONMEBOL vynesl rozsudek nad Messiho počínáním na Copa Américe

Argentina na letošní Copa Américe opět nedokázala zvítězit a vybojovala pouze třetí místo. Předáním medailí to ovšem neskončilo, jelikož Jihoamerická fotbalová konfederace musela vyřešit Messiho nařčení z korupce.

http://gty.im/1154190213

Lionela Messiho nezastihl letošní šampionát v nejlepší náladě a on sám to po prvních zápasech potvrdil. Jenomže nezůstal pouze u kritiky svého výkonu, ale pustil se i do všeho ostatního, lépe řečeno všech ostatních. Nejprve to vše odstartovalo kritikou kvality hřiště, která údajně znemožňovala hrát Argentině její hru a měla vliv na úroveň turnaje.

Největší zlost měl však barcelonský útočník po prohraném semifinálovém zápase s Brazílií. “Není žádný pochyb o tom, že je všechno připravené ve prospěch Brazílie,” prohlásil Messi.

Vše následně vygradovalo nařčením Jihoamerické fotbalové konfederace z korupce. To logicky nemohlo zůstat bez odezvy, a to ani u takového hráče, jakým je Messi.

Dvaatřicetiletý útočník navíc turnaj poté, co se v boji o třetí místo postrkoval s Medelem, za což oba aktéři uviděli červenou kartu, nedohrál a svoji frustraci ventiloval až za hranicí únosnosti.

Výsledkem je pokuta, sice směšná, ale přeci, 1 500 dolarů a za červenou kartu nebude moc argentinský kouzelník nastoupit v příštím zápase Argentiny.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Takhle to dál nejde! V Olomouci musí dojít ke změnám, jinak bude Sigma bojovat o holé přežití i za rok

Již pět zápasů v řadě Sigma nedokázala získat tři body. Tato série je o to horší, že až na Jablonec poztrácela body...

Patrik Schick má smůlu! RB Lipsko nemá na českého útočníka peníze

Patrik Schick předvádí v RB Lipsku skvělé výkony a počítalo se s tím, že ho německý celek z AS Říma vykoupí. Jenomže...

Sparta je díky laxním Teplicím zpět na koni. Přesto musí být nadále obezřetná

Sparta s přehledem porazila na domácí půdě výběr Teplic, který vypadal více než odevzdaně. Klub z Letné o výhře rozhodl již v...