Spojte se s námi


Ostatní

Chelsea vs Watford Preview & Prediction

Publikováno

dne

Chelsea si v pátečním zápase s West Bromwichem zajistila ligový titul a tak budou jistě hrát s velkou lehkostí. Ani Watford již nemá o co hrát, ale je zajímavé, že se mohou posunout ze současného 16. místa až na 8. příčku, což potvrzuje to, že letošní ročník Premier League je velmi vyrovnaný, alespoň co se středu tabulky týče. Vzhledem k tomu, že Watford vstřelil pouze jeden gól v posledních 6 ligových zápasech a Chelsea porazili pouze jedenkrát v roce 1999, tak se dá očekávat další výprask Watfordu, ovšem Chelsea o víkendu jistě bujaře slavila a to by se na jejich výkonu mohlo projevit.STATIS

  • Watford vstřelil jediný gól v posledních 6 ligových zápasech.
  • Chelsea vyhrála 13 z posledních 14 ligových zápasů na Stamford Bridge.
  • Watford porazil Chelsea pouze jednou z posledních 16 vzájemných střetnutí.

Watford prohrál posledních 6 ligových zápasů venku, ve kterých nevstřelil ani gól. Ani v posledních 4 ligových zápasech se nepodařilo hráčům trenéra Waltera Mazzarriho vstřelit gól a tak je velmi pravděpodobné, že je Chelsea převálcuje a oslaví titul řádně před domácími fanoušky. Věřím, že jim tato euforie pomůže k dalšímu dobrému výsledku. Proto doporučuju vsadit na Chelsea s asijským handicapem -1.5. Dále se dá očekávat hodně gólů, především díky již zmiňované euforii a zkrátka chuti dopřát svým vlastním divákům pěkný fotbal a následnou oslavu ligového titulu. V 9 z posledních 11 ligových zápasů Chelsea padly minimálně 3 góly a stejně tak padly alespoň 3 góly v 5 z posledních 6 vzájemných střetnutí.

Tipy na sázení: Chelsea asijský handicap -1.5 a Over 2.5

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.