Chci, aby Vémolovi udělal můj lékař testy, jestli ten koronavirus opravdu má, říká nedůvěřivě Mikulášek

Karlos Vémola v pondělí oznámil, že má koronavirus a dokonce i jeho těžký průběh. Také dodal, že je zápas s Václavem Mikuláškem v ohrožení. Vzhledem k místy až vyhrocenému trash-talku se dalo čekat, že brzy přijde reakce “Terminátorova” soupeře a nyní ji už známe. Rozpovídal se pro MMA Shorties.

Zdroj: instagram.com/vasekmiku

Karlos Vémola je nakažen koronavirem, dokonce se potýká s těžkým průběhem nemoci a má horečky. Hrozí tak odložení jeho zápasu s Václavem Mikuláškem. Že by mu to ale “Baba Jaga” stoprocentně věřil? To se říci nedá.

„Strašně moc bych chtěl, aby se mnou šel za mým lékařem, který by mu udělal testy a zjistili bychom, jestli ten koronavirus opravdu má,“ nechal se slyšet “Terminátorův” soupeř.

Pokud však olomoucký bijec koronavirus skutečně má, tak to Baba Jaga chápe. Chápal by také, kdyby Vémolu stále trápilo koleno, s nímž byl nedávno na operaci a které mu přerušilo přípravu poprvé.

Má to ale háček. „Ať mi vysvětlí to, že v době přípravy ho viděli v Goldfingers sedět až do rána a v podobných klubech. Nemyslím to vůbec zle. No hate. Jen ať mi to vysvětlí. Najednou má koronu a nemůže zápasit. Může to být, a nemusí. Nebudu říkat, že tomu úplně věřím,“ dodal.

Přesto Mikulášek popřál Vémolovi brzké uzdravení s vírou, že zápas bude. „Hlavně, aby to nebyla nějaká lež, protože moje příprava je opravdu drahá a je náročná psychicky. Lidi mi kvůli němu nadávají a uráží mě,“ pokračoval Baba Jaga.

Vítá pak skutečnost, že má více času na přípravu, leč si nemyslí, že Vémola bude kvůli koroně ležet v posteli a nebude trénovat. Jak situace ohledně zápasu dopadne, na to si musíme počkat.

Zdroj: MMA Shorties

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejlepší hráči Midtjyllandu, na které si musí dát Slavia velký pozor

Již v úterý večer se sešívaní utkají s dánským mistrem o vstupenku do Ligy mistrů. První zápas se odehraje v Edenu, odveta je na programu ve středu 30. září. Že slávisty nečeká nic lehkého je dobře známo. Na co a zejména na koho by si však sešívaní měli dávat pozor?

Pikantní přestup ve Španělsku! Suárez putuje do Madridu, hrát bude nově pod Simeonem

Luis Suárez strávil ve slunné Barceloně 6 let, teď však spojení hrotového útočníka s Blaugranas končí. Bude se stěhovat do hlavního města Španělska, kde bude nastupovat za Atlético Madrid.

Bez jízdenky cestovat v českém fotbale nelze, jeden klub to ale přeci jenom dokázal

Kresba, kterak si představitelé i nejsilnějších českých klubů musí od příslušné osoby kupovat jízdenku, aby jejich týmy nebyly poškozovány – naopak protežovány – a mohly naplňovat sportovní cíle, vyvolala velký ohlas. A rovněž pobouření jak to v českém fotbale chodí.