Spojte se s námi


Sázení

Chceme změnit pohled sázkařů. Sport Break jim může pomoci, věří zakladatelé sázkové verifikace

Nově vzniklá verifikační platforma Sport Break je na trhu pár měsíců. Už nyní se však dostává do podvědomí sázkařů. Po systémové a designové stránce patří v oblasti sázkového poradenství mezi špičku.

Publikováno

dne

Nově vzniklá verifikační platforma Sport Break je na trhu pár měsíců. Už nyní se však dostává do podvědomí sázkařů. Po systémové a designové stránce patří v oblasti sázkového poradenství mezi špičku na domácím trhu. Jak ale zakladatelé Dominik Rouš a Martin Machač podotýkají, je to běh na dlouhou trať. Na druhou stranu se blýská na lepší časy.

Zdroj: Pixabay

Běh na dlouhou trať? V jakém smyslu?

Ještě před odpovědí bych za náš tým chtěl poděkovat za rozhovor. Jsme rádi, že si naší práce začíná všímat čím dál více lidí. Je to pro nás další motivace se zlepšovat.

Nyní se vrátím k otázce. Aktuální trh sázkového poradenství má velmi špatnou reputaci. Na trhu bylo a stále je hodně podvodníků. Vybudovat si důvěru u lidí není v dnešní době tak snadné. Je za tím hodně práce, ale věříme, že jdeme správnou cestou. Odezva je pozitivní.

Kolik lidí za Sport Breakem stojí?

Za celou společností stojí několik lidí. Pokud vezmu hlavní tým, tak jsme čtyři. Máme ale hodně externistů, kteří nám pomáhají projekt zlepšovat. Jsou mezi nimi například designér, tvůrce videí nebo právní agentura.

Díky té máme možnost zařídit maximální klientský servis a jistotu, že lidé nepřijdou o své peníze. Zároveň v případě měsíční ztráty servisu máme jako verifikace právo zákazníkům automaticky prodloužit členství. Zakládáme si na poctivosti a férovosti.

Jak byste Sport Break představil veřejnosti?

Sport Break jako platforma slouží sázkařům a servisům. Sdružujeme na jednom místě poctivá poradenství. Jejich služby nabízíme klientům, kteří díky nám mají záruku, že tipy po zaplacení dostanou a že je dosavadní statistika reálná bez jakéhokoliv mazání čí úprav.

Zároveň ručíme za to, že kurzy odpovídají realitě. U jiných portálů se používají kurzy ze zahraničních kanceláří, které podstatně celou statistiku zkreslují. Stejně tak klademe důraz na perfektní klientskou podporu a spokojenost zákazníků. Snažíme se vždy klientům vyjít vstříc. Zlepšit pověst tohoto šedého a podvodného trhu.

Co bych jako potenciální klient měl vědět a na co si dát pozor?

Každému potenciálnímu klientovi bych doporučil sledovat servisy více do hloubky. Určitě se podívat na historii tipů. Sázení není o jednom měsíci a pokud se některému servisu povede první měsíc, tak není ideální jej hned bezhlavě kupovat. Sázení je o dlouhodobosti. Důležitá je trpělivost.

Někdy se nám stane, že se ozve klient s tím, že servis poslal 5 proherních tipů, že je to podvod. Prohry k sázení ale patří. Proto máme na našem webu graf servisů, aby si klient mohl představit možné vzestupy a pády. Společně s tím vším máme skvělé asistenty na zákaznické podpoře, kteří vždy se vším začínajícím sázkařům pomohou.

Věříte, že díky Sport Breaku budou všichni sázkaři ziskoví?

Bylo by hezké tvrdit, že ano. Jsme ale realisti a víme, že to možné není. Hodně sázkařů, kteří u nás mají zaplacený ziskový servis, tak sází i vlastní tipy, na kterých své výhry zase sázkovým kancelářím vrátí.

Ziskoví budou ti, kteří se drží striktních pravidel a snaží se z tipů servisů učit. Hledají, proč tento tip byl odeslán a sami si pátrají po informacích k zápasům, které je proti bookmakerům zvýhodní.

Máme zájemce, kteří nám sdělí, že prohrávají i sta tisíce korun měsíčně. Je to hrozné. Bohužel někteří do toho spadnou a těžko se z tohoto kolotoče dostávají ven.

Kolik lidí takhle píše? Snažíte se jim pomoci?

Každý týden takhle někdo napíše. Je hodně sázkařů, kteří sázkovým servisům odeslali desítky tisíc. Samozřejmě k ničemu. Většina servisů podniká nelegálně a podvodně. Hodně lidí se nachytá.

Pomoc je složitá, jedině prevence. Plánujeme kontaktovat firmu, která se těmito podvody zabývá. Zároveň máme zájem pomoci závislým. Doporučit jim odbornou pomoc. I ve svém okolí máme lidi, kteří byli na sázení závislí a léčí se.

Jaké byly vůbec začátky a jaký je cíl?

Začátky? Bohužel negativní. Rok jsme pracovali na vývoji a po spuštění jsme schytali vlnu negativních recenzí a komentářů, že jsme další podvod, který tu vydrží měsíc a skončí. Opak je pravdou, ale bylo to náročné na motivaci do další práce.

Nyní nám chodí pozitivní reakce a děkovné zprávy s tím, ať v tomto duchu pokračujeme. Čas pomohl a lidé nám věří. Ví, že to myslíme dobře a že se snažíme podporovat poctivé. To je základ a smysl celého Sport Breaku. Budoucnost a cíle jsou velké. Ale jdeme krůček po krůčku. Uvidíme, kam až se Sport Break dostane.

Má Sport Break ambice uspět ve světě?

Určitě ano. V aktuálních měsících připravujeme vše pro expanzi do zahraničí. Není to jednoduché, protože chceme být na vše připraveni. Neradi něco zveřejňujeme pokud to nemá 100% kvalitu.

Proto na tom stále makáme. Příští rok ale určitě expandujeme. Na světový trh se těšíme. Věříme, že pro české a slovenské zákazníky přivedeme kvalitní servisy i ze zahraničí.

Ovlivnila nějak Vaše fungování pandemie covidu?

Jak to říct. Ano i ne. Nás úplně ne, pracujeme na projektu všichni z home office. Takže v tomto smyslu nás pandemie nijak neovlivnila. To se ale nedá říct o servisech, kteří měli a stále mají problém s výběrem zápasů.

Hodně poradenství se u nás specializuje na domácí fotbalovou a hokejovou ligu. Proto přerušení těch soutěží bylo pro servisy náročné a musela nastat sázková přestávka.

Jaké jsou Vaše aktuální plány do budoucna?

Plánů je spoustu. Aktuálně ještě pracujeme na podobném projektu jako je Sport Break. Zatím nemohu sdělit více informací, ale bude to bomba. Něco, co na trhu v takové kvalitě není.

Minimálně na českém určitě ne. Věřím, že tento projekt ocení více sázkařů. Bude to nástroj, díky kterému zefektivní svůj čas u sázení a zvýší svoji úspěšnost. Máme velká očekávání.

Děkuji za celý náš tým za rozhovor a přeji všem sázkařům ať se zelená!

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.