Spojte se s námi


Ostatní

Česká Republika vs Itálie – 1. poločas živě

Publikováno

dne

Inkasovat jsme mohli hned v první minutě, kdy jsme ztratili míč na půli hřiště a Italové se dostali za naší obranu po bleskurychlém přechodu do útoku. Následný pas před bránu ovšem nikoho nenašel a tak zůstal stav zápasu 0-0.

Poté se několik minut hrála taktická bitva, až do 11. minuty, kdy se míč po chybě obrany dostal k Federicu Bernardeschim, ten však míč nasměroval doprostřed brány a Lukáš Zima střelu zlikvidoval.

Ve 21. minutě se k odrážejícímu míči dostal Martin Hašek a z hranice velkého vápna napálil míč těsně nad bránu.

Ve 24. minutě si vzal míč Michal Trávník, který díky podklouznutí Ruganiho měl prostor ke střele z hranice velkého vápna a svou střelou k tyči dostal náš tým do vedení.

Domenico Berardi vyslal krásnou střelu z přímého kopu, která jen těsně minula naší bránu.

Italové poté začali být velmi aktivní, ovšem nám se podařil rychlý přechod do útoku, kdy jsme šli 3 na 2, tato šance však zůstala bez využití a stav je stále 1-0.

Závěr zápasu již žádné drama nenabídl a tak je konečné skóre prvního poločasu stále 1-0.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.