Spojte se s námi

Ostatní

Česká olympijská vesnice byla znovu na nohou! Tentokrát sklidili aplaus zlatí kluci Prskavec a Krpálek!

Český olympijský tým zažívá nádherné hry v japonském Tokiu. Čeští reprezentanti získali už tři zlaté medaile a hned dvě z toho přišly v pátek!

Publikováno

dne

Český olympijský tým zažívá nádherné hry v japonském Tokiu. Čeští reprezentanti získali už tři zlaté medaile a hned dvě z toho přišly v pátek! Olympijská výprava, která před samotným startem velké sportovní události zažila mediální lynč, stojí při sobě! Úspěšným sportovcům aplaudovala celá česká olympijská vesnice.

Na neblahou událost s nákazou v letadle se úspěšně zapomíná! Čeští olympionici dělají v Japonsku naší zemi skvělou reklamu a zaslouží si velký dík.

V pátek naplno zaskórovali vodní slalomář Jiří Prskavec, a také neuvěřitelný judista Lukáš Krpálek.

Pro sebe i Česko získali nejcennější kovy a po neuvěřitelných sportovních výkonech si samozřejmě vysloužili pozornost i celé olympijské vesnice.

Podobné chvilky plné radosti a respektu bychom jako společnost měli přenášet i mimo sportovní život. Tohle je prostě nádhera, podívejte se sami!

Video má na sociální síti Twitter přes 17 tisíc zobrazení a přes 1500 lajků. Přitom ho nahrál Michal Šob, kterého sleduje „pouze“ 181 sledujících.

Dočkají se podobných momentů i další čeští olympionici? Doufejme, že ano! Protože tohle je snad jedna z nejhezčích věcí, co sport může nabídnout.

Zdroje: Michal Šob, Olympics

Reklama

Oblíbené