Spojte se s námi


Ostatní

Češi se v prvním zápase Eura budou snažit zaskočit Němce

Publikováno

dne

Německo dnes v 18:00 vstoupí do turnaje jednadvacetiletých proti České Republice. Oba týmy postoupily na Euro U21 z prvního místa, ovšem tým trenéra Stefana Kuntze vyhrál jako jediný tým v kvalifikaci všech 10 zápasů. Německý výběr navíc nastřílel v kvalifikaci nejvíce gólů ze všech a jsou spolu se Španěly největšími favority tohoto šampionátu.

Češi si v kvalifikaci také počínali velmi dobře a ve své skupině skončili první před Belgií, kterou za sebou nechali o pět bodů. Bohužel los k nim nebyl vůbec milostivý a krom Němců budou muset soupeřit o postup do vyřazovacích bojů s Itálií a Dánskem, jenž oba dostali v kvalifikaci pouze 3 góly a mohou se tak chlubit nejlepší obranou ze všech účastníků v Polsku, ještě tedy po boku Anglie.

STATISTIKY

  • V 8 z 10 kvalifikačních zápasů Německa padly minimálně 3 góly.
  • Německo prohrálo 2 z posledních 3 zápasů.
  • Poslední 3 vzájemné duely skončily remízou 1-1.
  • Češi vyhráli 4 poslední zápasy.

PREDICTION

Německo přijelo na turnaj, ostatně jako vždy pro vítězství a to potvrzují i odborné analýzy, které hodnotí Němce jako hlavní favority turnaje. Trenér Stefan Kuntz má velmi kvalitní hráče na všech pozicích, ovšem naši sousedé s námi nemají vůbec dobré statistiky.

Německý výběr nás nedokázal porazit ani jednou v posledních 4 vzájemných duelech a vždy to jsou velmi vyrovnané zápasy. Ovšem nyní to vypadá, že tuto špatnou sérii dokáží prolomit a dnes odstartují šampionát výherně. Kurz na výhru Němců již spadl pod hranici 1.6.

V posledních 8 zápasech Čechů padly minimálně tři góly a jelikož jsou Němci nejlépe střílející tým z kvalifikace, tak se nám nabízí zajímavý tip na over 2.5, ale osobně bych preferoval sázku na to, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené