Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Češi potřebují pro zachování naděje porazit Severní Irsko

Publikováno

dne

Dnes naše reprezentace jede do Severního Irska, kde se pokusí porazit své hlavní rivaly v cestě na Mistrovství světa 2018.

První duel skončil bezbrankovou remízou, ostatně stejně jako dva předchozí. Sečteno, podtrženo je to již třetí vzájemný zápas mezi Českem a Severním Irskem, ve kterém nepadla branka.

Severní Irsko si zatím vede dobře a jelikož Češi ztratily 4 body po dvou remízách s Norskem a Ázerbájdžánem, tak bychom potřebovali menší zázrak na to, abychom se protlačili na druhé místo před Severní Irsko, které má nyní 7 bodový náskok.

STATISTIKY

  • Severní Irsko vyhrálo poslední 4 kvalifikační zápasy.
  • Severní Irsko neinkasovalo v posledních 4 kvalifikačních zápasech ani jeden gól.
  • V posledních 3 vzájemných zápasech nepadl ani jeden gól.
  • Češi ještě se Severním Irskem neprohráli ani jeden zápas.

PREDICTION

Severní Irové podávají velmi vyrovnané výkony, jenž jim velmi pravděpodobně zajistí druhé místo v naší skupině, které vládnou 100% Němci.

Navíc je na jejich výhru vypsán kurz okolo 3,1 a proto se zde nabízí vhodná sázka na Severní Irsko s asijským handicapem 0. A to především proto, že pouze Německo dokázalo v posledních dvou letech vstřelit Severnímu Irsku více jak jeden gól.

Dnes seveřanům navíc stačí pouhý bod, aby si zajistili druhé místo a dá se očekávat, že přesně s tímto cílem také do zápasu půjdou.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.