Spojte se s námi


Ostatní

Češi musí proti Dánsku vstřelit minimálně 3 góly

Publikováno

dne

Každý z nás doufá, že zítřejší utkání s Dánskem na stadionu Tychy nebude posledním, ovšem naše fotbalisty nás přetěžký útok. Musí totiž Dánům nastřílet stejný počet gólů, který inkasovali v kvalifikaci na toto Euro U21.

Minimálně výhra 3:0 by nás mohla poslat do semifinále, ovšem jsou tu i další věci, které nám tento plán výrazně komplikují, jelikož při rovnosti bodů rozhoduje rozdíl ve skóre, nastřílené góly a poté disciplinární tresty, což je pro náš národní tým asi ten největší problém, protože Slováci mají aktuálně stejný počet karet, jako naši mladíci.

Dánové zatím na turnaji nevstřelili ani gól a budou hrát už jen pouze o čest, což je pro tým trenéra Nielse Frederiksena určitě velké zklamání, jelikož v kvalifikaci inkasovali pouze 3 góly a vyhráli 9 z 10 zápasů.

STATISTIKY

  • Dánsko prohrálo 4 z posledních 5 zápasů.
  • Dánové nevstřelili na tomto šampionátu ještě ani jeden gól.
  • Češi vyhráli 5 z posledních 6 zápasů.
  • V 9 z posledních 10 zápasů Čechů padly minimálně 3 góly.

PREDICTION

Čeští fotbalisté jsou v tomto zápase jednoznační favorité, ovšem budou muset předvést ještě lepší výkon, než proti Italům. Slováci drží všechny trumfy ve svých rukou a osobně nevěřím, že dokážeme Dány porazit tolik potřebným gólovým rozdílem a pokud ano, tak nás ještě budou strašit karetní tresty.

Ale i tak je kurz 1.65 na výhru Čechů velmi výhodný a věřím, že ještě spadne o několik desetin dolů, proto doporučuju přidat i nějaký asijský handicap.

Vzhledem k tomu, že musíme nastřílet minimálně 3 góly, tip na over 2.5 je ještě logičtější, než sázka na výhru Čechů, ovšem samozřejmě tomu odpovídá i kurz, který se pohybuje okolo 1.45.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.