Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Češi dnes nastoupí v Kataru proti Islandu

Publikováno

dne

Českou národní reprezentaci dnes čeká první ze dvou duelů na turnaji v Kataru. Dnes v 15:45 nastoupí hráči trenéra Karla Jarolíma proti Islandu, který se dokázal z prvního místa probojovat na Mistrovství světa do Ruska.

Island měl přitom ve své skupině Chorvatsko, Ukrajinu a také Turecko, přesto dokázal z 10 zápasů vyhrát hned 7x. To dokazuje ohromnou sílu výběru trenéra Heimira Hallgrímssona.

Naše fotbalisty tak čeká velmi těžké utkání do kterého navíc nenaskočí řada opor. Chybět budou útočníci Patrik Schick, Václav Kadlec a Matěj Vydra. Dále pak záložníci Vladimír Darida a Bořek Dočkal. A také krajní obránci Pavel Kadeřábek a Theodor Gebre Selassie.

Ve velkých teplech si naše reprezentace alespoň vyzkouší, jaké podnebí je možná bude čekat na dalším Mistrovství světa, které se odehraje právě v Kataru v roce 2022.

Základní sestava Islandu

Runarsson – Hermannsson, Ingason, Arnason, Magnusson – Gudmundsson, Skulason, Bjarnason, Skulason – Finnbogason, Kjartansson

Základní sestava České republiky

Vaclík – Čelůstka, Brabec, Suchý, Novák – Souček, Barák – Kopic, Hušbauer, Jankto – Krmenčík

Zápas můžete sledovat na ČT4, pořad začíná v 15:35.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.