Spojte se s námi

Repre

Češi budou bojovat s Ázerbájdžánem o třetí místo ve skupině

Publikováno

dne

Češi cestují do Ázerbájdžánu hrát již pouze o čest a stejně tak jsou na tom naši dnešní soupeři, kteří mají dokonce jeden bod náskok před hráči trenéra Karla Jarolíma.

Právě v zápase s Ázerbájdžánem v říjnu minulého roku jsme ztratili velmi důležité dva body, které nás stály první odloučení od našeho hlavního konkurenta v této kvalifikaci Severního Irska. Ti si tak s předstihem zajistili druhé místo, které by již měli obhájit a následně je čeká baráž.

Ázerbájdžánský tým je složen především z hráčů Karabachu, z čehož také plyne jejich největší síla, která spočívá ve velké sehranosti hráčů trenéra Roberta Prosineckiho.

STATISTIKY

  • Ázerbájdžán prohrál 4 z posledních 5 kvalifikačních zápasů.
  • Ázerbájdžán inkasoval v posledních 5 kvalifikačních zápasech 12 gólů.
  • Česká Republika vyhrála pouze jeden z posledních 4 kvalifikačních zápasů venku.
  • Česká Republika vyhrála pouze 2 z 8 kvalifikačních zápasů.

PREDICTION

Minulý rok jsme Ázerbájdžán jasně přehráli, ovšem zápas skončil bezbrankovou remízou a to především díky brankářovi Kamranu Agayevovi, jenž působí v Mladé Boleslavi a pochytal všechny šance našich hráčů.

I nyní se dá očekávat dominance našich hráčů, kteří i přestože jsou již bez motivace, tak by tento zápas měli zvládnout a posunout se na třetí pozici, právě před své dnešní soupeře. Kvalita je jednoznačně na naší straně a kurz okolo 1.9 na výhru našich fotbalistů nabízí velmi dobré value.

Reklama

Oblíbené