Reklama

Buchinger reaguje na kritiku Apolla: Nic nedokázal, nemá právo mě urážet! Chce se na mě zviditelnit

Ivan Buchinger má již dva tituly v organizaci Oktagon. Míří za třetím, ve welterové váze jej chce sebrat Davidu Kozmovi. Ozval se ale Leandro Silva zvaný Apollo, který s Kozmou prohrál a chtěl by se s Buchingerem utkat. Slovenský zápasník na urážky Brazilce nyní zareagoval.

Leandro “Apollo” Silva v organizaci Oktagon porazil Roberta Bryczeka a Alexe Lohorého, díky tomu se mohl utkat se šampionem Davidem Kozmou, který jej ale těsně porazil.

Titul ve welteru tak zůstal Kozmovi a sebrat mu jej chce Ivan Buchinger, který vyhrál titul již ve dvou váhových kategorií a nyní by chtěl třetí.

Toho se snaží využít Apollo, který Buchingera urážel na sociálních sítích. “Sni dál ty hlupáku Buchingere. Dostal by si horší bití, než si dostal od Conora McGregora. Pojďme na to OKTAGONe. Ondro, Palo, bude mi ctí mu nakopat p**el předtím, než znovu k**evsky zlomím Kozmu,” napsal Apollo na Instagramu.

Buchinger se rozhodl, že na tato slova zareaguje. “Vnímám ho jako dobrého bojovníka ve své váhové kategorii, ale takový bojovník mě nemá právo urážet. Však ještě nic nedokázal. Nemá žádné úspěchy ani opasky. Na rozdíl ode mě.

Byl jsem šampionem v několika světových organizacích. Myslím si, že jsem opravdu silný vlk, a proto se ptám Who the f*ck is that guy? Že chce se mnou zápasit? Však to není žádný šampion.

Je mi trapně, že se na mně chce zviditelnit. Jediný, kdo má právo, je David Kozma, který je držitelem opasku. Ten však nějak ztichl, když zjistil, že přichází vlk. Jen aby bylo každému jasné, koho chci!” napsal na Instagram slovenský bojovník.

Nedá se očekávat, že by k zápasu Buchingera s Apollem došlo. Oktagon bude dozajista chtít živit úspěch Buchingera a dopřát mu možnost porazit Kozmu. Jeho prioritou ale nyní musí být obhajoba prvního titulu.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené