Spojte se s námi


Bojové sporty

Blonďatá kráska OnlyFans si dala hamburger s pivem a šla na vážení před svým boxerským zápasem!

TikTokerka Elle Brooke se zasloužila o komickou situaci na vážení před jejím boxerským soubojem. Před vstupem na váhu pojídala hamburger a zapíjela ho pivem, váhu splnila s přehledem.

Publikováno

dne

TikTokerka Elle Brooke se zasloužila o komickou situaci na vážení před jejím boxerským soubojem. Před vstupem na váhu pojídala hamburger a zapíjela ho pivem, váhu splnila s přehledem.

TikTokerka Elle Brooke se postarala o komickou situaci na váze

Hvězda TikToku Elle Brooke, která se v poslední době věnuje exhibičním boxerským zápasům, se postarala o pozornost médií nezvyklým způsobem. Vážení před turnajem Misfits Boxing v Londýně totiž pojala po svém a vyvolala úsměvy všech přítomných.

Akt vážení před bojovými turnaji je většinou pro bojovníky nenáviděná činnost, protože zápasníci mají za sebou většinou náročné shazování. To ale není případ nejkrásnější zástupkyně dnešního turnaje v londýnské O2 Areně.

V něm se v hlavním zápase večera představí influencer FaZe Temper, který má za sebou tři boxerské zápasy, s youtuberem, rapperem a profesionálním boxerem KSI. Ten se měl sice utkat s Dillonem Danisem, známý provokatér ze zápase ale náhle deset dní před soubojem vycouval, za což sklidil posměch fanoušků.

Brooke bude otevírat galavečer hvězd sociálních sítí druhým zápasem a na vážení pro svůj boj s Faith Ordwayovou si byla tak jistá, že přišla s pivem v jedné ruce a hamburgerem v té druhé. K ochutnání nabídla i své soupeřce, ta ale její nápad nesdílela a odstrčila ji zpět.

Hvězda OnlyFans si v zápase věří

Na váze však i přes doplnění kalorií těsně před samotným zápasem neměla sebemenší problémy. Hvězda platformy OnlyFans, kde si přivydělává sdílením svých žhavých fotek, již zkušenost s boxem má. V exhibičním zápase s účastnicí britské verze Love Islandu Andreou-Jane Bunker dokázala zvítězit jednomyslně na body.

Boxerka se bude proti Ordway potýkat s nevýhodou výškového rozdílu, ale zdá se, že se tím příliš netrápí. „Vždy jsem měla vysoké sebevědomí, stejně moc holek k dispozici nebylo. Když přišla ta možnost, využila jsem ji,“ vysvětlila Brooke přijetí zápasu s vyšší soupeřkou pro britský deník The Mirror.

Ordwayová, která má 4,6 milionu následovníků TikTok, počítá s tím, že bude mít více zkušeností, protože má natrénováno více. „Slyšela jsem, že Brooke trénovala pouhé dva měsíce. Za takový čas se toho moc nenaučíte. V prvním zápase nečelila takové síle, jaké bude čelit nyní,“ podceňuje svou soupeřku.

Ta ale kontruje, že na tvrdé rány je rozhodně zvyklá. „Věřte mi, když dokážu dostat zásahy od Ebanie Bridgesové, dokážu je přijmout i od ní,“ upozorňuje na fakt, že trénuje po boku držitelky světového titulu IBF v bantamové váze Ebanie ´Blond Bomber´ Bridgesové a pod vedením zkušeného trenéra Marka Tibbse.

Zdroj: The Mirror

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.