Reklama

Blíží se návrat boha? Ronaldinho chce opět hrát, síly může spojit s Maradonou

Ronaldinho zřejmě již navždy zůstane v srdcích všech fotbalových fanoušků. Aby také ne. Vždyť během celé své kariéry rozdával radost svým atraktivním stylem hry, než v roce 2015 skončil. Jenomže k profesionálnímu fotbalu by se mohl ve 40 letech vrátit. A to ve velkém stylu, síly by mohl spojit s Diegem Maradonou.

Zdroj: fifa.com

Diego Maradona je aktuálně koučem argentinského celku Gimnasia y Esgrima La Plata. Ten se před přerušením soutěže kvůli koronaviru nacházel na 19. příčce nejvyšší argentinské soutěže. Nelze se tak divit, že by jej rád posílil.

Jednou z vyhlédnutých posil má dle argentinského deníku El Dia být právě legendární Ronaldinho, který má s Maradonou dlouhodobě velice přátelské vztahy. V týmu, kde nyní argentinská hvězda koučuje, už mohl brazilský kouzelník působit v roce 2016, ale jeho bratr přestup zamítl.

Ronaldinho je tak bez angažmá od roku 2015, naposledy hájil barvy brazilského Fluminese. Navíc má již 40 let. Je tedy otázkou, jak by zvládal návrat na profesionální úroveň. Nicméně ve věznici v Paraguayi, kde si letos několik dní pobyl, při fotbálku zářil. Jenže se to logicky nedá srovnávat.

Z hlediska marketingu by to však byl bezesporu jedinečný krok. Navíc, každý by chtěl vidět, jak míčový mág bude opět rozdávat radost. A to spojení s Maradonou… Zkrátka sen snů pro všechny fanoušky fotbalu.

Ke konkrétním jednáním zatím dojít nemělo, ovšem sám Ronaldinho má toužit po návratu na trávníky a proč to nezkusit právě podobným způsobem?

Zdroj: El Dia, Marca

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Mladá Boleslav má další titul! Vítkovice mají pohár v ženách!

Superfinále žen a mužů ve florbalu patří mezi nejlepší a nejnapínavější akce v České republice. Zatímco Mladá Boleslav slavila v základním čase, v odpoledním zápase žen rozhodovalo až prodloužení tohoto 9. ročníku.

Sparta volí nejlepší gól sezony! Jaký se líbil vám? Nechybí ani únik Srdjana Plavšiče

Sparta pořádá každý měsíc anketu, ve kterém fanoušci vybírají nejlepší gól měsíce. Z těchto branek se nyní volí gól roku, jaký se líbil vám? Vybrat si můžete z mnoha tref, mimo jiné i z kopačky nenáviděného Srdjana Plavšiče.

Všechno jinak – kromě soupeřů. Je tu Superfinále florbalu, vrchol sezony!

Dlouhý měsíc od skončení semifinále přichází na řadu vrchol celé florbalové sezony – superfinále. Akce, proslulá skvělou organizací, neuvěřitelnou atmosférou a nervy drásajícími boji o všechno, letos ale zdaleka nebude jako dřív.
Reklama