Spojte se s námi


Bojové sporty

Bláznovství nebo troufalost? Že je zvíře na zemi? Hodím ho já, vzkazuje Losene Keita šampionovi Buchingerovi

Oktagon 33 v německém Frankfurtu se blíží. Hlavní zápas večera má na svědomí Ivan Buchinger a Losene Keita v bitvě o pás šampiona lehké váhy. Prozatímnímu šampionovi z Belgie sebevědomí rozhodně nechybí.

Publikováno

dne

Oktagon 33 v německém Frankfurtu se blíží. Hlavní zápas večera má na svědomí Ivan Buchinger a Losene Keita v bitvě o pás šampiona lehké váhy. Prozatímnímu šampionovi z Belgie sebevědomí rozhodně nechybí.

Již tuto sobotu se dočkáme dalšího galavečeru největší MMA organizace, teď už nejen domácí scény, protože Oktagon se rozhodl pro expanzi na západ. Ve frankfurtské Festhalle se odehraje velkolepý turnaj, kde vystoupí ty největší hvězdy česko-slovenského i německého MMA.

Hlavním zápasem večera bude duel o titul šampiona lehké váhy. Svůj pás bude obhajovat momentální držitel dvou opasků Oktagonu, Slovák Ivan Buchinger. Ten patří mezi veterány bojových umění. Je bývalým šampionem M-1 Global a Cage Warriors, načež dokonce několikrát odmítl i slavné UFC.

Proti němu se postaví belgický přízrak, mladá krev a dočasný šampion Losene Keita, který vlétl do Oktagonu ve velkém. Po pouhých dvou zápasech v organizaci si i díky atraktivnímu stylu vysloužil titulovou bitvu.

Buchinger je znám zejména jako mistr submisí a největší hrozbu představuje díky jeho síle právě v boji na zemi.

Mladičký Belgičan se ale rozhodně dovedností svého soupeře nebojí. „Je mi jedno, jak je silný, protože vím, že na zemi mu to moc nejde,“ překvapil 24 letý Keita v Oktagonu na dohled.

„Mám lepší wrestling než on,“ hýřil sebevědomím dosud neporažený bojovník. „Říká se o něm, že na zemi je zvíře, ale to mě tam nejprve musí dostat,“ chvástal se.

„To já ho hodím, uvidíte,“ dodal sebejistě. Již v sobotu uvidíme, zda dostojí svým slovům. V jeho posledním zápase se celkem snadno nechal na zemi ždímat Ronym Paradaiserem, který Buchingerovi odklepal již v prvním kole.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.