Reklama

Bere Karlos Vémola zakázané látky? Viktor Pešta si je jistý, že ano!

Oktagon 27 se konal o víkendu a již za 14 se můžeme těšit na další! V něm se představí Viktor Pešta v rámci titulové bitvy se Stephanem Puetzem. Právě Pešta nyní zaujal svou odpovědí na otázku fanouška, zda si myslí, že Karlos Vémola neužívá zakázané látky.

Viktor Pešta se nyní musí připravovat na titulový zápas se Stephanem Puetzem, přesto si najde čas na odpovídání na dotazy svých fanoušků.

Jeden z dotazů se nicméně týkal jeho soka Karlose Vémoly, který si do něj často rýpne. A otázka se týkala toho, zda si myslí, že je Vémola čistý a neužívá žádné zakázané látky.

Odpověď byla jednoznačná. “Myslím si, že jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není,” řekl Pešta během streamu na Instagramu.

“Už jen to, jak se vždycky zraní a za měsíc už je zahojený. To si myslím, že je úplně jasné. Když měl zápas s Pínem, tak měl asi dva měsíce před tím snad zlomený obratel nebo něco takového a najednou byl zahojený? To zkrátka přírodní cestou moc nejde, že jo,” dodal.

Toto je vskutku vážné nařčení, které se dozajista dočká odezvy od jednoho z nejlepších bojovníků česko-slovenské MMA scény.

A oba dva si to dost možná budou moci vyřídit v oktagonu, jelikož Vémola přislíbil, že by jej zápas s Peštou, v případě získání titulu, zajímal.

Zdroj: Viktor Pešta

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené