Spojte se s námi


Gaming

Avatar nebo nový God of War: Na jaké hry se ještě v roce 2022 můžeme těšit?

Rok 2022 má být plný skvělých her, přičemž už úvodní tři měsíce nového roku se nám postaraly o vydání skutečně parádních kousků. I v následujících měsících se ovšem můžeme těšit na tituly, které budou jednoznačnými kandidáty na nejlepší hru roku 2022.

Publikováno

dne

Rok 2022 má být plný skvělých her, přičemž už úvodní tři měsíce nového roku se nám postaraly o vydání skutečně parádních kousků. I v následujících měsících se ovšem můžeme těšit na tituly, které budou jednoznačnými kandidáty na nejlepší hru roku 2022.

Už v lednu světlo světa spatřily dva nové kousky, byť se v prvním případě jednalo o spin-off a v tom dalším o remaster. Řeč je o titul Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction a Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Únor pak hráčům přinesl minimálně dva kandidáty na ocenění Game of the Year Award. Už na jeho začátku jsme se dočkali titulu Dying Light 2: Stay Human. V takřka polovině měsíce vyšel nový Horizon Forbidden West, konec února patřil Elden Ringu a GRID Legends.

V březnu se pak fanoušci automobilových závodů těšili z jedné z nejočekávanějších her letošního roku – Gran Turisma 7. Hned v první březnový den pak vývojáři vypustili ven svůj ELEX II.

Velkou zvědavost v letošním roce ale můžeme očekávat od mnoha dalších titulů. V květnu se chystá zveřejnění zcela nového kousku s názvem Forspoken, jenž je akčním RPG od autorů hry Final Fantasy XV.

Seznam nejočekávanějších her, který již začátkem roku představilo Sony, obsahuje vskutku skvělé tituly. A právě jednou z největších pecek na listu je bezpochyby God of War Ragnarok. Ten ale zatím nemá blíže určené datum.

A není jediným, specifikováno datum vydání není ani u řady dalších několika her.

V průběhu roku se každopádně můžeme těšit například na herní adaptaci Avatara (Avatar: Frontiers of Pandora), The Lord of the Rings: Gollum, Redfall, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Gotham Knights, The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 nebo Sniper Elite 5, remaku na Resident Evil 4, Dead Space či na kompletní edici třetího Zaklínače.

Zapomínat ale také nesmíme na vylepšenou verzi GTA V, která bude k dispozici od 15. března, a která nabídne mnoho dalších vylepšení. GTA V: Expanded and Enhanced Edition jsme konkrétněji věnovali v tomto článku.

Na kterou hru se v roce letošním těšíte nejvíce vy?

Zdroje: Playstation, Sony

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.