Spojte se s námi


Fotbalová reprezentace

Austrálie podlehla Peru 0:2, ani výhra by ale Socceroos k postupu nestačila

Publikováno

dne

Austrálie měla stále naději na postup. Nestačila ovšem jenom výhra nad Peru, ale na dálku museli Jedinak a spol. doufat ve výhru Francie nad Dánskem. Ani jedna z podmínek se však nenaplnila…

Peruánci sice nezískali ve skupině prozatím ani bod, dokonce nevstřelili ani gól, chuť si ale spravili v rozlučce s mistrovstvím světa. V zápase proti Austrálii táhl jihoamerický tým zejména kapitán José Guerrero, který se blýskl asistencí a brankou.

Guerrero, který měl před MS 2018 problémy s kokainovou kauzou a hrozil mu distanc, zařídil Peru důstojné rozloučení se šampionátem v Rusku. Naopak Australané museli spolknout hořkou pilulku.

Do poslední chvíle totiž hráli i překvapivý postup, přesto končí ve skupině na čtvrtém místě. Ovšem ani kdyby protinožci nad Peruánci vyhráli, stejně by se do další fáze turnaje nepodívali. Dánsko totiž s Francií uhrálo bezbrankovou remízu, což stačilo na postup oboum zemím.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.