Attila zpohodlněl, ale odveta bude! Jedinou jeho motivací jsou peníze, říká Vémola

Karlos Vémola již od prohry s Attilou každou chvílí mluví o možné odvetě. Slovenský bojovník je ale k tomuto tématu poměrně zdrženlivý. Jak sám prohlásil, v případě dobré finanční nabídky by ale k zápasu dojít mohlo.

Zdroj: oktagonmma.cz

K odvetě ovšem nedojde v bližších týdnech či měsících. Attila od zápasu s Karlosem nezápasil a nechce na tom nadále nic měnit.

Po výzvě od Viktora Pešty řekl, že chce zápasit až tehdy, kdy budou moct na zápasy fanoušci. Před možnou odvetou je tak stále dlouhá doba.

Karlos v ní ale věří. “Respektuji, že nechce zápasit bez diváků. Až se však vrátí, tak na něj bude růst tlak. Až bude zpátky, tak si přijdu pro to, co mi vzal v listopadu 2019.

Pokud ukončí kariéru bojovníka, tak mu popřeji vše dobré do kariéry trenéra. Odveta však bude, jako že se Terminátor jmenuju,” řekl Vémola.

“Je pravda, že zpohodlněl. Díky tomu, že mě zdolal, má hodně sponzorů a nemusí zápasit. Jak říká, jedinou jeho motivací jsou peníze. Nevím, jestli chce 100 000 euro, nebo nějaký vyšší nesmysl. Věřím však, že se s OKTAGONem dohodne.

Za pět a půl roku jsem vyhrál 14 zápasů z 15. Čekají mě přitom ještě další roky, během nichž budu terminovat lidi. Budu nejlepší v polo-těžké váze, takže jedinou šancí, jak se mi vyhnout, bude zoufalý útěk,” dodal nejznámější český fighter.

Zdroj: šport.sk, mmashorties.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Až bude zpátky, tak si přijdu pro to, co mi vzal v listopadu 2019….
    No zase si zdřímneš no… 🙂

  2. Attila byl Vémolův poslední adekvátní soupeř a taky to tak dopadlo. Od té doby si jen honí scóre. Naposledy o 20kg lehčí soupeř, opravdu hvězda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.