Spojte se s námi


eSport

Astralis pohřbili frozenův sen o semifinále Intel Extreme Masters Cologne

Astralis se podařilo zničit všechny naděje na překvapení ve čtvrtfinálovém duelu s MOUZ. Movistar Riders ale překvapili proti Teamu Liquid. Čtvrtfinálový den Intel Extreme Masters v Kolíně se nevyvinul dobře pro fanoušky lokálního CS:GO. Cesta nejlepšího slovenského hráče tak v turnaji končí.

Publikováno

dne

Astralis se podařilo zničit všechny naděje na překvapení ve čtvrtfinálovém duelu s MOUZ. Movistar Riders ale překvapili proti Teamu Liquid. Čtvrtfinálový den Intel Extreme Masters v Kolíně se nevyvinul dobře pro fanoušky lokálního CS:GO. Cesta nejlepšího slovenského hráče tak v turnaji končí.

V Kolíně nad Rýnem se dnes odehrála dvě čtvrtfinálová utkání. V prvním z nich na sebe narazila dánská organizace Astralis a německý tým MOUZ. Večerní souboj nám pak přinesl střet španělských Movistar Riders s americkými Team Liquid. Oba zápasy měly jasného favorita.

Astralis vs. MOUZ

Na první mapě, kterou byla Mirage, zářil JDC. Německému střelci se podařilo si z mapy Mirage odnést 22 killů a dovést tak MOUZ k vítězství v první mapě. Mapa byla dlouho vyrovnaná, ale v druhé polovině už se Astralis nedostali ke slovu a MOUZ tak brali výhru 16:8. Vedení 1:0 vypadalo pro německou organizace velice dobře.

Druhou mapu potřebovali Astralis nutně vyhrát, aby se udrželi v turnaji. Čekala nás mapa Nuke, která je známá perfektními výkony dánských týmů. Podle očekávání to byl právě dánský tým, který mapu urval v poměru 16:9 a mohlo se tak jít na decider.

Deciderem byla mapa Ancient, po první polovině mapy vedli MOUZ 9:6 a byli tak blízko k postupu do zápasu proti Natus Vincere. Bohužel pro tým se slovenským hráčem ani to nestačilo. Za CT stranu se jim podařilo získat pouze 3 kola a mohli se tak s turnajem rozloučit.

Movistar Riders vs. Team Liquid

Druhý souboj nebyl tak zajímavý pro českou komunitu, ale byl určitě sledovanější. Movistar Riders se podařilo s klidem vybojovat první mapu. Ancient patřil španělské organizaci od začátku do konce a Team Liquid byli tak jednu mapu od vyřazení.

16:14, to byl výsledek mapy číslo dvě. Inferno bylo opravdu vyrovnané. Movistar sice úplně zničili T stranu, 10:5 vedli po první polovině. Naneštěstí pro ně se jim v druhé polovině podařilo vybojovat pouze 4 kola a mířili jsme tak do mapy číslo tři.

DeathZz je jméno, které asi bude strašit hráče Teamu Liquid ještě dlouho. Semifinále pro ně bylo blízko, ale byl to právě DeathZz, který vzal osud svého týmu do vlastních rukou a 32 killy v poslední mapě dovedl Movistar Riders do semifinále IEM Cologne.

Semifinálové zápasy se odehrají už dnes. Zápas Natus Vincere proti Astralis můžete sledovat s českým komentářem již od 15:30 na Twitchi . Duel Movistar Riders vs. FaZe je naplánován na 19:00.

Zdroj: IEM Cologne 2022

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.