Reklama

Apollo před titulovým zápasem s Kozmou: Buď připraven. Nebudeš mít kam utéct!

Již 29. května se v rámci turnaje Oktagon 24 utká úřadující šampion David Kozma s Leandrem “Apollo” Silvou. Brazilský bojovník bude chtít Růžového pantera obrat o pás a vyhrát i svůj třetí zápas v organizaci Oktagon.

Zdroj: Oktagon MMA

Již 29. května se můžeme těšit na turnaj Oktagon 24, v rámci kterého se utkají o titul nynější držitel David Kozma s brazilským bijcem Leandrem Silvou.

Apollo, jak se brazilskému bojovníkovi přezdívá, nyní svému soupeři natočil video, ve kterém mu vysvětluje, že nemá šanci na vítězství.

“Tenhle vzkaz je pro tebe, Davidem Kozmo. 29. máme konečně zápas o titul v Oktagonu a doufám, že ses dal dohromady, protože nebudeš mít kam utéct, brácho,” řekl v promo videu organizace.

“Dostaneš přes hubu. Buď raději připraven, moc dobře připraven, protože já trénuji na 110 % a představuji si vítězství každý den. Ten pás si vezmu s sebou do Brazílie,” dodal.

Kozma se naposledy svým fanouškům ukázal na turnaji Oktagon 17, ve kterém porazil Matého Kertésze. Svůj titul však ztratit nehodlá.

Můžeme se těšit na zajímavý turnaj, jehož vrcholem bude právě tento veledůležitý zápas. Dokáže si titul sebrat Apollo?

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Pirátův vzkaz Vémolovi: Vejmluvo, méně mluv a více se poť, ať navážíš

Karlos Vémola se po Oktagonu 25 pustil do Martina Budaye, šampiona těžké váhy, který dle něj nepředvedl kvalitní výkon. Bránit ho začal Pirát, který se do Vémoly pustil. Co mu všechno řekl?

Mariánek reaguje na nenávistné vzkazy: Tyhle zápasy jsou o penězích. Dělám to kvůli nim, nebojím se to říct

Jon Mariánek v minulých týdnech rozvířil vody českého MMA, když vyzýval nejednoho zápasníka či osobnost k zápasu. Ve svém novém videu vysvětlil, jak se věci mají.

Buday v UFC? Nemá ani na českou scénu, zmlátil by ho Martínek, Pešta i já, říká Vémola

Martin Buday o víkendu získal titul šampiona těžké váhy v organizaci Oktagon. Dle Karlose Vémoly ale rozhodně nepředvedl kvalitní výkon a dle svých slov nemá na UFC, dokonce nemá být dobrý ani na domácí scéně.
Reklama