Spojte se s námi


Ostatní

Anglie se utká s Polskem v posledním zápase skupiny A

Publikováno

dne

V posledním zápase skupinové fáze se zítra utká Anglie s Polskem, které má již velmi mizivou šanci na postup do vyřazovací fáze a tak půjde spíš jen o pro ně čestný zápas.

To Anglii by dost pravděpodobně nepomohla k postupu ani remíza a tak bude muset předvést opět skvělý výkon, aby si z tohoto zápasu odnesla všechny 3 body. Prozatím jich mají na svém kontě 4, za remízu se Švédskem a výhru nad Slovenskem.

Oba týmy se už potkaly na Euru U21 v roce 2000 a 2006, vždy to byly zápasy s velkým počtem gólů. Ani v jednom zápase diváci neviděli méně než 4 branky a tak věřím, že se máme na co těšit i nyní.

STATISTIKY

  • V posledních 4 vzájemných zápasech padlo 18 gólů.
  • Anglie vyhrála 4 z posledních 5 soutěžních zápasů.
  • Anglie inkasovala pouze jedenkrát za poslední 4 soutěžní zápasy.
  • Polsko dostalo v každém z posledních 4 zápasů minimálně 2 góly

PREDICTION

Anglii se v poslední době velmi daří, tým trenéra Aidyho Boothroyda vyhrál 3 z posledních 4 zápasů a inkasoval pouze v posledním zápase se Slovenskem.

Stejnou bilanci mají angličané i proti Polsku, v posledních 4 zápasech je dokázali 3x porazit a celkově jim v těch 4 zápasech nastříleli 13 gólů.

To Poláci začali turnaj prohrou se Slovenskem a poté díky Dawidu Kownackim, který proměnil v 91 minutě penaltu, získali svůj první bod na domácím šampionátu. Naděje na postup jsou proto naprosto mizivé.

Je dost pravděpodobné, že ani remíza by Anglii nemusela stačit a proto očekávám další skvělý výkon od těchto anglických talentů. Kurz na jejich výhru se pohybuje okolo 1.6 a i přestože již hodně klesl, stále v něm vidím dobré value.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.