Spojte se s námi


Bojové sporty

Americká kráska chválí organizaci PFL, kde působí Pešta či Jindrová. Co jí vadilo na UFC a jak vnímá napodobování McGregora?

Aspen Ladd bývala ještě nedávno vnímána jako jedna z nejtalentovanějších bojovnic v UFC. Nicméně během tohoto roku byla propuštěna a nyní ji čeká premiéra v organizaci PFL, kde působí Viktor Pešta či Martina Jindrová. Nyní se Američanka vyjádřila k tomu, co se jí líbí na PFL a naopak nelíbí na UFC.

Publikováno

dne

Aspen Ladd bývala ještě nedávno vnímána jako jedna z nejtalentovanějších bojovnic v UFC. Nicméně během tohoto roku byla propuštěna a nyní ji čeká premiéra v organizaci PFL, kde působí Viktor Pešta či Martina Jindrová. Nyní se Američanka vyjádřila k tomu, co se jí líbí na PFL a naopak nelíbí na UFC.

Patřila mezi největší naděje UFC, pak přišlo propuštění

Že vám její jméno nic neříká? Pak vězte, že Aspen Ladd má solidní skóre 9-3 a ve 27 letech stále patří mezi velké naděje ženského MMA. Nebo alespoň ještě donedávna patřila, než byla propuštěna z UFC.

Největší MMA organizace na světě s ní ukončila spolupráci zejména kvůli tomu, že americká bojovnice nedokázala hned několikrát splnit váhový limit. Nedá se však říct, že by to byla vyloženě její vina.

Svým způsobem za to může UFC, protože vlastně vůbec neudržuje na živu ženskou pérovou váhu (do 65,8 kilogramů), a nejvyšší aktivní váhou mezi ženami je bantamová (do 61,2 kilogramů).

Nyní čeká kalifornskou rodačku nová štace, když se přesunula do jiné zámořské organizace PFL. V té působí například Viktor Pešta nebo Martina Jindrová. Možná se nejedná o tak populární značku, nicméně o jejích kvalitách nemůže být pochyb.

Co jí vadilo na UFC a co se jí naopak líbí na PFL?

Konec v UFC mnoho lidí vnímá jako kariérní sešup směrem dolů, nicméně Aspen Ladd se svým způsobem ulevilo. „Všichni víme, že MMA se v dnešní době nezakládá jen na dovednostech, ale na tom, jak umíte mluvit a jak jste výrazní,“ naznačila důležitost show pro UFC v rozhovoru pro MMA Fighting.

PFL je podle ní naprostý opak: „Je to jen návrat k tomu, kdo je nejlepší. Kdo je nejlepší v tom, co děláme. Ne v tom, co říkáme nebo jak vypadáme. To je určitě skvělá věc na této organizaci.“

V UFC podle jejích slov přišla o několik příležitostí k zápasu jen kvůli tomu, že se odmítla chovat jako šílenec na sociálních sítích. Chtěla být jen sama sebou a také na to svým způsobem doplatila.

Americká bojovnice tvrdí, že drtivá většina trashtalků je strašně neupřímná a že se jedná hlavně o snahu získat si pozornost. I proto to prý nemá ten efekt, jaký to mělo v případě Conora McGregora, jenž v tom vynikal a kterého v tom každý napodobuje.

Mimo to si Ladd váží toho, že PFL nově otevírá právě pérovou váhu, do níž přirozeně shazuje. Právě to je hlavní důvod, proč se této organizaci upsala. Doufejme tedy, že se opět představí v tom nejlepším možném světle a ve své nejlepší formě.

Zdroj: MMA Fighting, Sherdog

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.