Spojte se s námi


Bojové sporty

Alex Cverna má o konci kariéry Vémoly jasno: Žádný důchod nebude. Karlos tuhle výhru hodně potřeboval, teď potřebuje odpočinek a nový nášlap do života

Alex Cverna dlouhodobě platí za kamaráda Karlose Vémoly, který má za sebou úspěšný zápas s Attilou Véghem. Cverminátor nyní prozradil svůj názor na jeho konec kariéry a také nastínil, jaký mezi sebou aktuálně mají vztah.

Publikováno

dne

Alex Cverna dlouhodobě platí za kamaráda Karlose Vémoly, který má za sebou úspěšný zápas s Attilou Véghem. Cverminátor nyní prozradil svůj názor na jeho konec kariéry a také nastínil, jaký mezi sebou aktuálně mají vztah.

Karlos Vémola s Alexem Cvernou byli dříve často vidět spolu. Dva zkušení zápasníci se pravidelně podporovali na turnajích, avšak situace se změnila. Cverna totiž před půl rokem promluvil o tom, že se Terminátor změnil.

„Karlos je teď takovej, že už vážně nevím, co si mám o něm myslet. On se strašně změnil. Změnila se mu hrozně povaha,“ přiznal zklamaný Cverna. Vémola následně reagoval, že důvodem bylo to, že Cverna nedorazil na jediný trénink.

Od této doby už uplynulo spoustu času, vzduch se mezi oběma ale zcela nevyčistil. Cverna si přesto stojí za tím, že jsou s Karlosem přáteli. „Nikdy jsme jimi být nepřestali, vždyť já s Karlosem držím dlouhých 13 let. Nemyslím si, že je tady někdo jiný, kdo by za ním stál tak dlouho jako já.

Když s Attilou prohrál, pomáhal jsem mu se z toho dostat, postavit se zpátky na nohy. Jak teď vyhrál, tak na mě zapomněl, ale nechme to být. V pohodě,“ řekl v aktuálním rozhovoru pro Kaocko.cz.

Cverna o Vémolově konci kariéry

Cverna Vémolovi v rohu nebyl, avšak turnaj sledoval a byl rád za jeho výhru. Konci kariéry nicméně nevěří a podle něj nevydrží sedět doma a koukat do televize.

„Žádný důchod nebude (směje se). Karlos tuhle výhru hodně potřeboval, teď potřebuje odpočinek a nový nášlap do života. Může být trilogie s Patrikem Kinclem? Jasně, že jo.

Vždyť Karlosovi bude 39 let. To ještě není věk, aby to zabalil. Mně bude padesát a na scéně jsem doteď,“ dodal. Terminátor ale vytrvale hovoří o tom, že konec to je, tedy pokud Attila nebude chtít trilogii. Nechme se tedy překvapit, kdo bude mít pravdu.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.