Spojte se s námi


Různé

Alejandro Tabilo vs. Albert Ramos-Vinolas: Preview a tipy na sázení

Ve finále turnaje v Córdobě, který spadá do kategorie ATP Tour 250, se v neděli večer utká Alejandro Tabilo s Albertem-Ramosem Vinolasem. Navzdory žebříčkovému postavení je mírným favoritem střetnutí chilský tenista.

Publikováno

dne

Ve finále turnaje v Córdobě, který spadá do kategorie ATP Tour 250, se v neděli večer utká Alejandro Tabilo s Albertem-Ramosem Vinolasem. Navzdory žebříčkovému postavení je mírným favoritem střetnutí chilský tenista.

Alejandro Tabilo je čtyřiadvacetiletý tenista původem z Chile. Na žebříčku ATP se v současné chvíli nachází na 144. místě. Už nyní je ovšem ale jisté, že v pondělním vydání žebříčku se bude nacházet nejhůře na 111. příčce, čímž si vylepší své kariérní maximum.

Tabilo dal o sobě vědět již na samotném začátku aktuální sezony, kdy se v dobré formě prezentoval na ATP Cupu. Následně úspěšně prošel do hlavní části Australian Open, kde ovšem v prvním kole nestačil na Carlose Alcaraze.

I v Córdobě musel Tabilo svádět kvalifikační souboje. Přemožitele však doposud nenašel a během své cesty do finále neztratil ani jednu sadu. Nic na tom nedokázal změnit Sebastian Baez či Diego Schwartzman.

Jeho nedělním soupeřem bude čtyřiatřicetiletý španělský tenista Albert Ramos-Vinolas. Na žebříčku ATP mu patří 44. místo, nicméně v květnu roku 2017 se dokonce nacházel na sedmnácté příčce.

Ani Ramos-Vinolas neztratil na argentinské antuce jediný set. Nejtěžším soupeřem, kterého musel zdolat, byl Lorenzo Sonego, jehož přemohl po setech 7:6 a 7:5. V semifinále si poradil s domácím Londerem poměrem 7:6 a 6:4.

Na co si tedy vsadit? Vzhledem aktuálním výkonům je mírným favoritem Alejandro Tabilo, který se nachází v životní formě. Pokud naváže na své předešlé výkony, měl by se radovat ze zisku prvního titulu na okruhu ATP.

Tip na sázení | Tabilo vyhraje v kurzu 1.87 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.