Živé výsledky
  • BIS
    BIS
    GYO
    GYO
  • STU
    STU
    HEA
    HEA
  • KLA
    KLA
    ZAL
    ZAL
  • Vik
    Vik
    HAP
    HAP
  • LAR
    LAR
    CRV
    CRV
  • TBI
    TBI
    SLO
    SLO
  • ARA
    ARA
    SHR
    SHR
  • SAB
    SAB
    KUP
    KUP
  • MJA
    MJA
    LRI
    LRI
  • GOT
    GOT
    LEV
    LEV
  • AGF
    AGF
    POZ
    POZ
  • FLO
    FLO
    DRT
    DRT
  • FEN
    FEN
    ZAB
    ZAB
  • THU
    THU
    DIN
    DIN
  • CAM
    CAM
    BAH
    BAH
  • NEF
    NEF
    BUD
    BUD
  • ATH
    ATH
    ZFK
    ZFK
  • GLT
    GLT
    RIG
    RIG
  • KLA
    KLA
    Lud
    Lud
  • MIT
    MIT
    Zim
    Zim

Strach o hvězdu Oktagonu. Zdeněk Polívka přiznal, že jej museli na ARO resuscitovat. Vánoční zázrak, napsal po návratu domů

Strach o hvězdu Oktagonu. Zdeněk Polívka přiznal, že jej museli na ARO resuscitovat. Vánoční zázrak, napsal po návratu domů
Foto: Oktagon MMA

Už 29. prosince měl bojovat na turnaji OKTAGON 65 v pražské O2 areně, místo toho Zdeněk Polívka, partner zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové, musel do nemocnice, kde ležel na ARO. Nyní už je doma, nicméně situace evidentně nebyla jednoduchá, což dokládají jeho příspěvky na sociálních sítích.

  • Zdeněk Polívka musel zrušit už třetí zápas v tomto roce
  • Naposledy bojoval v listopadu roku 2023
  • Tentokráte však měl velmi nepříjemné zdravotní problémy

Stále má jen 26 let. Dá se říct, že nejlepší část kariéry má ještě před sebou. Jenže na rok 2024 nebude z kariérního hlediska Zdeněk Polívka vzpomínat vůbec v dobrém. Muž, který porazil například UFC veterána Erica Spicelyho či Roberta Bryczeka, který je v UFC nyní, totiž ani jednou nebojoval.

Naposledy jsme jej v kleci viděli 4. listopadu roku 2023, když porazil Leeho Chadwicka. V březnu měl bojovat s Ionem Taburceanu, jenže odstoupil. Na září měl pro změnu naplánovaný atraktivní duel s Jaimem Corderem, ale bohužel to znovu nevyšlo.

Do třetice všeho dobrého? Mělo tomu tak být. Už 29. prosince měl nastoupit v pražské O2 areně proti nebezpečnému slovenskému ranaři Radovanu Úškrtovi. I tentokráte ovšem český bojovník, který je čím dál více vidět i díky vztahu s Lucií Vondráčkovou, musel své fanoušky „zklamat“. Na turnaji se nepředstaví.

Oktagon to oznámil už 18. prosince, zdravotní stav nadějného bijce ale nespecifikoval. Sám Polívka ovšem o pár dní později na sociálních sítích informoval o tom, že leží na anesteziologicko-resuscitačním oddělení (ARO): „Ale stav se lepší. Omlouvám se, ale ještě nemám na to s někým volat nebo odepisovat. Díky za pochopení, ozvu se.“

Vánoční zázrak, Polívka však přiznal, že musel být resuscitován

Dosud stále nikdo neví, jaké zdravotní problémy Zdeněk Polívka má. I když však vánoční svátky coby svátky klidu neprožívá dle představ, podělil se na Štědrý den o vynikající zprávu. Dostal se totiž z nemocnice domů.

„Můj vánoční zázrak! Jsem doma,“ napsal v úterý večer do svého příspěvku na stories na Instagramu. Emotivně se podělil také o fotografii svého domácího mazlíčka a začátek filmu Pelíčky, u něhož prý ani nedoufal, že jej ještě letos uvidí. Následně ovšem sdílel screen, z něhož jen vyplývá, jak vážný stav jeho byl.

„Myslím, že jsme ve čtvrtek v Nymburce leželi na urgentu vedle sebe. Měla sem strach, když vás nemohli probrat. Držím palce. Taky nejsem v pořádku, ale aspoň už odpočívám doma. Snad se brzy také dočkáte. Pěkně tam do vás zdravotní bratr mlátil a hned volali na JIP. Mysleli si, že vás budou muset oživovat,“ psala českému bojovníkovi jedna z fanynek.

„Skutečně mě poté na ARO chviličku museli resuscitovat. Cítím život víc než kdy dřív. Vrací se pomalu energie a síla. A až tělo povolí, vezmu si, co mi náleží. Budu jako jaderný reaktor,“ napsal ke sdílené zprávě Polívka.

Zdroj: Instagram, Zdeněk Polívka

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Přijde Oktagon o hvězdu? Jotko je nespokojený s trestem pro Engizeka, chce ke konkurenci

Přijde Oktagon o hvězdu? Jotko je nespokojený s trestem pro Engizeka, chce ke konkurenci

Z obrovské rány vytvořil Oktagon senzaci. Škvor se zranil, Fleury bude čelit pomstě za Vémolu

Z obrovské rány vytvořil Oktagon senzaci. Škvor se zranil, Fleury bude čelit pomstě za Vémolu

„Nemrkejte, Batfalského ukončím!“ vzkazuje Khol před Štvanicí. Pak může být na řadě Roušal

„Nemrkejte, Batfalského ukončím!“ vzkazuje Khol před Štvanicí. Pak může být na řadě Roušal

Oktagon konečně rozdal tresty. Engizek i jeho bratr dostali stopku i tučnou pokutu

Oktagon konečně rozdal tresty. Engizek i jeho bratr dostali stopku i tučnou pokutu

Skandál, který Oktagon nezažil. Poražený Engizek ukradl titul a vyvolal rvačku, zaslouží si trest

Skandál, který Oktagon nezažil. Poražený Engizek ukradl titul a vyvolal rvačku, zaslouží si trest