Živé výsledky
  • Van
    Van
    HOU
    HOU
  • LAG
    LAG
    SJE
    SJE
  • POR
    POR
    DIE
    DIE
  • KAI
    KAI
    AND
    AND
  • INT
    INT
    CPH
    CPH
  • JAG
    JAG
    TBI
    TBI
  • MJA
    MJA
    RBS
    RBS
  • LRI
    LRI
    LAR
    LAR
  • KLA
    KLA
    RIG
    RIG
  • EGN
    EGN
    LIL
    LIL
  • POZ
    POZ
    THU
    THU
  • CRA
    CRA
    ARA
    ARA
  • NOR
    NOR
    STG
    STG
  • BES
    BES
    ZAL
    ZAL
  • TRA
    TRA
    FER
    FER
  • TRO
    TRO
    BHA
    BHA
  • MID
    MID
    RIJ
    RIJ
  • PAO
    PAO
    BRA
    BRA
  • FAY
    FAY
    HIL
    HIL
  • Vik
    Vik
    BOR
    BOR

Konkurence pro Oktagon? Vzniká nová MMA organizace, zaměří se na zápasy youtuberů a influencerů

Konkurence pro Oktagon? Vzniká nová MMA organizace, zaměří se na zápasy youtuberů a influencerů
Zdroj: Oktagon MMA

Konkurence pro Oktagon? Dle všeho se blíží vznik nové MMA organizace v České republice. Nebude však o sportovním aspektu, půjde především o show.

MMA není pouze o sportu. Důležitou stránkou je také show, která pochopitelně celý produkt prodává mnohem lépe než pouze sportovní stránka. Důkazem budiž Conor McGregor, který se stal světovou hvězdou a celý sport posunul na jinou úroveň.

V poslední době se pak v různých koutech světa začaly pořádat všelijaké zápasy. Do bojových sportů začali pronikat youtubeři, influenceři a nejen to.

Někde došlo i k bizárům, kde 65kilová žena zápasila s mužem, který vážil 240 kilogramů, případně souboje tří mužů proti jednomu. Možností je mnoho.

Nicméně v zájmu všech je držet vše pod kontrolou. V Polsku se o to stará například organizace FAME, která pořádá zápasy polských osobností. A že to táhne! Řádově se totiž prodají miliony PPV.

A něčeho podobného bychom se mohli brzy dočkat i u nás. Již jsme se dočkali boxerského zápasu rapperů Rytmus vs. Marpo, MMA premiéru si odbyl herec Jakub Štáfek, čeká jej i boxerský zápas s hvězdným Gáborem Borárosem.

Pod pokličkou Oktagonu se mimo to chystá dlouho odkládaná Válka youtuberů, tedy zápas Vláďa vs. Explo. Do klece se ale již postavili proti sobě například i youtubeři Pstruh a Bejr.

Souboj Pstruh vs. Bejr má na YouTube již přes 3 miliony shlédnutí. Souboje celebrit zkrátka táhnou, leč fanouškům ryzího sportu to příliš nevoní.

Pstruh, v reálném životě Petr Jelínek, se nyní dokonce na facebookové skupině MMA Diskuse pochlubil zajímavou nabídkou. Prý se zakládá organizace zaměřená na zápasy youtuberů a influencerů, v níž nepůjde o sportovní aspekt, ale o show a zábavu.

„Tento koncept je velice úspěšný v Polsku a USA, na našem trhu má obrovský potenciál. Zápasy budou podle upravených pravidel, kola budou kratší, pauzy delší. Kromě zvýšení sledovanosti si přijdeš i na hodně zajímavé peníze,“ stojí dále v nabídce, kterou Pstruh obdržel.

Bylo víceméně jen otázkou času, kdy se někdo inspiruje v zahraničí a tento typ byznysu rozjede naplno. Bude takový druh zábavy slavit velkou popularitu i v našich končinách?

Zdroj: MMA Diskuse, MMA Shorties

ŠTÍTKY:

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Talentovaná kráska Zajícová konečně svlékla plavky. Nadějná bojovnice se takto odhalila fanouškům, ti žasnou

Talentovaná kráska Zajícová konečně svlékla plavky. Nadějná bojovnice se takto odhalila fanouškům, ti žasnou

Velká bomba! Oktagon oznámil megabitvu českých hvězd, Kincl se vrací

Velká bomba! Oktagon oznámil megabitvu českých hvězd, Kincl se vrací

Makhachev ztrácí auru, historickému rekordu UFC navzdory. Čekají ho těžké bitvy

Makhachev ztrácí auru, historickému rekordu UFC navzdory. Čekají ho těžké bitvy