Milan Škoda zařídil ve své ligové premiéře výhru Rizesporu
V pondělí, v rámci 18. kola, si někdejší kapitán Slavie Praha odbyl ligovou premiéru v dresu Rizesporu. Milan Škoda zařídil dvěma góly domácí výhru nad Genclerbirligi.

Snovou ligovou premiéru prožil čtyřiatřicetiletý útočník v dresu svého nového zaměstnavatele. Rizespor, v jehož sestavě nastoupil od začátku utkání i Škoda, se utkal s Genclerbirligi.
S klubem, v němž již odchovanec Bohemians jednou nohou byl. Představitelé Genclerbirligi teď jistě litují, že přestup českého útočníka nedotáhli do zdárného konce.
První gól vstřelil Škoda v 70. minutě. Pojistku v podobě druhé branky přidal po asistenci nigerijského útočníka Umary v 85. minutě. Stav na konci zápasů hovořil pro domácí poměrem 2:0.
Díky výhře v 18. kole nejvyšší turecké ligy se Rizespor posunul na 11. místo tabulky, pět bodů před svého pondělního soupeře. Na sestupové příčky mají svěřenci Ismaila Kartala náskok devíti bodů.
V příštím ligovém kole změří klub z pobřeží Černého moře síly se Sivassporem. Ve středu ovšem ještě čeká Škodu a spol. pohárové utkání se slavným Galatasaray Istanbul.
-

Chance LigaTohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-

Chance LigaJsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-

HokejPech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-

Chance LigaTrpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd




