Spojte se s námi


eSport

5 nejlepších hráčů, které byste měli sledovat na letošním MSI

Spousta mladých hráčů, návrat vietnamského týmu a další. Takové příběhy bude psát letošní Mid-Season Invitational. Pojďme se proto podívat na nejzajímavější hráče, kteří se na turnaji představí. Jsou mezi nimi jak nováčci na mezinárodní scéně, tak i veteráni, kteří už mají nějaký ten turnaj za sebou.

Publikováno

dne

Spousta mladých hráčů, návrat vietnamského týmu a další. Takové příběhy bude psát letošní Mid-Season Invitational. Pojďme se proto podívat na nejzajímavější hráče, kteří se na turnaji představí. Jsou mezi nimi jak nováčci na mezinárodní scéně, tak i veteráni, kteří už mají nějaký ten turnaj za sebou.

Důležité je zmínit, že se nebudeme bavit o 5 nejlepších hráčích na MSI, ale o 5 nejzajímavějších na sledování. Nechtěl jsem ani zmiňovat více hráčů z jednoho týmu, takže hráči jsou vybráni systémem 1 tým = 1 hráč.

5. RNG Xiaohu

„Král jara“ nebo „Malý tygr“ letos může vyhrát svůj třetí MSI titul. Ne nadarmo se mu říká král jara, když v LPL vyhrál hned 4 jarní splity, z nichž byl ve 3 MVP. Xiaohu je známý svojí kvalitou ve spring splitech a to i na MSI. Letos je to on, nebo Faker, jeden z nich by měl získat svoje třetí vítězství na MSI.

Hlavním důvodem, proč ho sledovat, je jeho návrat na midlane. Jeho Ryze je známý skoro všem hráčům a fanouškům, kteří o tomto hráči někdy slyšeli. Malého tygra, jak zní překlad jeho přezdívky, tak čeká těžká zkouška, když bude hrát z Číny na 30 ping, a to kvůli tamní koronavirové situaci.

4. SGB BeanJ

Vietnamské League of Legends se nám vrací po dvou letech zpět. Tým Saigon Buffalo se dostal na MSI až z druhého místa ve svojí lize. Byl to právě BeanJ, který stál za jejich úspěchem, skoro v polovině her byl MVP právě on. Volibear a Viego byli šampiony, kteří ho dovedli až na MSI. Úspěch SGB v tomto turnaji bude stát právě na něm.

V devatenácti letech se mu podařilo získat už jeden Pentakill ve VCS, teď ho čeká nejtěžší zkouška jeho kariéry. On musí být tím rozdílovým hráčem na MSI, stejně jako byl ve VCS. Důležité jsou otázky, jak mu sedne meta a jestli dokáže konkurovat hráčům, jako jsou Oner a Steal v jeho skupině.

3. PSG Hanabi

Na Worlds jsme ho viděli dávat 1v9 v group stage, letos se může pomstít RNG za jejich vyřazení v semifinále MSI a ve skupině světového šampionátu. Byla to právě Hanabiho Gwen, která dělala RNG největší problémy. Po výměně trenérů a odchodu Rivera s Maplem to bude pro PSG velká výzva.

Gankplank, to je champ, kterým je Hanabi známý. Letos jsme ho mohli často vídat také na Gnarovi s Tryndamerem. S Gnarem se mu dokonce podařilo vyhrát 7/7 her, nutno dodat, že většinou to byly právě jeho playe, které dovedly PSG k vítězství. Hanabi by chtěl letos minimálně do semifinále, uvidíme zda se mu tento útok podaří.

2. G2 Flakked

Ještě v minulém roce s ním v týmu hrál midlaner Entropiq Eren, letos je Flakked vítězem LEC a účastníkem MSI. Flakked je nejméně zkušeným z G2 rosteru, ale zároveň v play-off to byli právě on a Targamas, kdo vypadali nejstabilněji. Byla to hlavně Xayah, která G2 dovedla přes Play-offs.

Flakked nám předváděl konzistentní výkony, které lze dokázat různými statistikami. Z posledních dvanácti her v sedmi ani jednou neumřel. Pro Flakkeda to bude první velký turnaj a uvidíme, zda se dokáže vyrovnat hráčům, jako jsou například Gala, Gumayusi nebo Danny.

1. EG Danny

Na první místo nejde zvolit nikoho jiného než právě Dannyho, který už má na svém kontě za poslední rok několik pentakillů. Hráč, který předvedl dost pravděpodobně nejlepší play v historii americké LCS, má tak před sebou velkou výzvu. Musí dokázat, že s Amerikou se musí počítat.

Dannyho Jinx = 12 výher ze 14 zápasů, jako marksman totálně dominoval americké LCS a myslím si, že se o něm dá říct, že je to nejlepší americký hráč. Všechny oči fanoušků budou upřeny právě na Dannyho.

Za zmínku určitě stojí hráči jako například Keria, Yutapon a také 5kid. Již dnes můžeme sledovat, kdo se na turnaji ukáže nejlépe. Také dnes uvidíme souboj Evropy s Amerikou. Všechny zápasy MSI pak můžete sledovat s českým komentářem na twitch.tv/hitpointcz.

Zdroj: LoL Esports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.