Maribor bude v odvetě proti Zrinjski bránit těsnou domácí výhru

Maribor může mluvit o výhře v prvním zápase s týmem Zrinjski, jako o velkém štěstí. Hráči trenéra Blaza Sliskovice totiž zahodili v 11. minutě penaltu a do poločasu jednou inkasovali.

V 68. minutě byl vyloučen Blaz Vrhovec a Zrinjski se podařilo v 89. minutě srovnat stav zápasu na 1-1. Jejich radost ovšem netrvala dlouho, jelikož Brazilský útočník Marcos Tavares dal v poslední minutě zápasu gól z penalty a vrátil tak Mariboru vedení.

Tým Zrinjski byl v prvním zápase aktivnější a podle statistik Maribor přehrál, proto bude zítřejší odveta ještě velmi zajímavá.

STATISTIKY

• Maribor vyhrál 2 poslední soutěžní zápasy.
  • Maribor inkasoval gól ve 4 z posledních 5 zápasů.
  • Zrinjski dokázal vstřelit gól v každém z posledních 8 zápasů.

PREDICTION

Maribor již dokázal jednou tým Zrinjski vyřadit z kvalifikace Ligy mistrů a to v sezóně 2014/2015, kdy se jim podařilo dostat se až do základních skupin.

První zápas ovšem ukázal, že hráči trenéra Darka Milanice nemají i přes venkovní výhru 1-2 nic jistého a tak budou muset předvést skvělý výkon, aby se dostali do dalšího kola.

I přes to se dá očekávat, že to Maribor zvládne a zítra stvrdí svůj postup další výhrou. Ovšem kurz na jejich vítězství zatím stále roste.