Rozbor Carlose Alberta, nejlepšího pravého beka ve FIFĚ 20

Roberto Carlos a Alberto Carlos, tak mohou vypadat vaše kraje obrany. Právě druhý jmenovaný bude v nové FIFĚ úplně poprvé a dnes se podrobněji podíváme na jeho karty.

Embed from Getty Images

Jeho Basic karta je jako jediná na pozici stopera, je dobrá, ale má jednu nepřehlédnutelnou chybu, výšku. Jelikož je malý, moc lidí ho hrát nebude, jinak je ale jeho karta výborná.

Rychlost 82 je vynikající, 83 síla dostačující. Výborné bránění ohodnocené osmdesáti osmi bodíky je taktéž skvělé, ke všemu navíc sympatický driblink s nahrávkami, které má po obojím na 80.

Middle karta je už na pozici pravého beka a je naprosto skvělá. 90 rychlost, 87 bránění a 84 síla, to jsou atributy, které má jen pár krajních obránců ve hře.

83 na driblinku dokazuje, že není neohrabaný, ale naopak dovede obejít soupeře. Přihrávky bude mít na kartě stejné, tedy osmdesát. Střela jen mírně přes šedesát, ale na beka i tak dobré.

Třetí a nejlepší verze jeho ikony je pro mě “End game” karta. Rychlost 90 by se sice dala vylepšit, když k tomu však přičteme 87 na síle a 90 na bránění, můžeme říct jen to, že se jedná o parádní kousek.

Driblink se mu posunul na skvělých 83 a nahrávky na 81. Pokud mu tedy dáte chemistry style na vylepšení nahrávek a rychlosti, bude jedním z nejlepších v celé hře.

Uvidíme kolik hvězd bude mít na slabou nohu a na triky, ale na pozici krajního beka to konec konců není příliš důležité.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..