Spojte se s námi


Bojové sporty

OTAGON 37: Kozma vs. Brito – stream, program, informace, sázení

OKTAGON 37 se pomalu blíží. Největší československá organizace se vrací do Ostravy, kde opět bude vyprodaná Ostravar Arena. Uvidíme hned dva titulové zápasy a několik dalších atraktivních soubojů. Na co se těšit a kde turnaj sledovat?

Publikováno

dne

OKTAGON 37 se pomalu blíží. Největší československá organizace se vrací do Ostravy, kde opět bude vyprodaná Ostravar Arena. Uvidíme hned dva titulové zápasy a několik dalších atraktivních soubojů. Na co se těšit a kde turnaj sledovat?

Další turnaj Oktagonu je za dveřmi a vrací se do Ostravy, opět do Ostravar Areny. Opět se můžeme těšit na velmi zajímavou kartu, která potěší všechny fanoušky bojových sportů.

OKTAGON 37 – kdy a kde

OKTAGON 37 se bude konat v sobotu 3. prosince. Hostit jej bude ostravská Ostravar Arena, která bude podle všeho opět vyprodaná. Začátek galavečera je plánován na 18:00.

OKTAGON 37 – stream

OKTAGON 37 nebude vysílat žádná televizní stanice. Sledovat jej bude možné přes zakoupené Pay Per View přímo u organizace.

OKTAGON 37 – program, karta zápasů

Na turnaj OKTAGON 37 je naplánováno několik skvělých zápasů. Zejména dva titulové souboje nabídnou fantastickou podívanou. V hlavním zápase se představí David Kozma a Kaik Brito, přičemž Brito v rozhovoru pro Ruik ukázal, že mu sebevědomí nechybí.

V druhém titulovém souboji se utkají Mate Sanikidze a Jakub Tichota. Souboj dvou talentů se je na co těšit. Sanikidze v rozhovoru do Tichoty rýpal, vyzpovídali jsme však i českého bojovníka.

Do akce půjde mimo jiné Vlasto Čepo, životní formu bude chtít potvrdit Jan Široký. Zábavu zajisté doručí Václav Mikulášek. Velký návrat do Oktagonu čeká Roberta Bryczeka, zřejmě největší výzva pak čeká Moniku Chochlíkovou.

Karta zápasů

David Kozma vs. Kaik Brito
Mate Sanikidze vs. Jakub Tichota
Vlasto Čepo vs. Giovanni Melillo
Jan Široký vs. Konrad Dyrschka
Al Matavao vs. Radovan Úškrt
Ronald Paradeiser vs. Vlado Šikič
Václav Mikulášek vs. TBA
Tadej Dajčman vs. Adam Palasz
Monika Chochlíková vs. Katharina Dalisda
Rahmande Abdel Driai vs. Robert Bryczek
Matěj Kuzník vs. Ozan Aslaner

OKTAGON 37 – kurzy

Jako tradičně nabídne i na OKTAGON 37 širokou kurzovou nabídku Tipsport. K dispozici pochopitelně budou také live sázky.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.