Bojové sporty
Velká pocta pro Oktagon! Nejlepší organizace v Evropě, má jasno prestižní server
Oktagon se dočkal zajímavého úspěchu v zahraničí. Umístil se totiž na prvním místě v žebříčku evropských MMA organizací. Zdá se tedy, že pomalu plní svůj cíl – dobýt evropský kontinent, kde donedávna kralovalo KSW.
Oktagon se dočkal zajímavého úspěchu v zahraničí. Umístil se totiž na prvním místě v žebříčku evropských MMA organizací. Zdá se tedy, že pomalu plní svůj cíl – dobýt evropský kontinent, kde donedávna kralovalo KSW.
- Oktagon v posledních letech udělal pořádný progres
- Za ten sklízí zasloužené ovace
- Nyní už je prý evropskou jedničkou
Oktagon je stále poměrně novou organizací. Ostatně se jeho vznik datuje do roku 2016. Neslavil tedy ještě ani desáté narozeniny. Za tak krátkou dobu udělal neuvěřitelnou práci. Nejenže ovládl československý trh, ale také zamířil do zahraničí.
Aktuálně vládne také Německu, kde už v říjnu ve Frankfurtu může přepsat světovou historii, která by se mohla týkat nejvyšší návštěvy na MMA turnaji napříč celou planetou. Můžeme sice mluvit o tom, že se úplně nepodařila expanze do Velké Británie, nicméně to není tak jednoznačné.
S výjimkou UFC se v Anglii dlouhodobě nikomu nedaří lákat tolik diváků na stadiony. Proto to není úplný propadák, byť se o úspěchu mluvit nedá. Sama organizace zřejmě čekala více. To však nijak nevadí.
Oktagon totiž dokáže stále přivádět zajímavá a velká jména, dokáže dokonce podepisovat bojovníky z KSW, mimo to má na kontě některé velké projekty, například Tipsport Gamechanger. S návštěvností se může československé organizaci rovnat málokdo na světě.
Letos se Ondřej Novotný a Pavol Neruda podruhé dočkali velkého ocenění. Jejich značka už podruhé byla nominována na MMA Oscary mezi pět nejlepších organizací planety.
Oktagon už je prý v Evropě jedničkou
Oktagon se netají ambicemi být evropskou jedničkou. V očích minimálně středoevropské bojové veřejnosti se o tento post přetahuje s polským gigantem KSW. Podle některých Poláků už je dokonce o něco dál. A podobně to vidí i server Frontkick ze Švédska, který je uznávaný i za hranicemi Evropy.
Oktagon je podle švédského magazínu evropskou jedničkou díky tomu, že má světovou produkci, konzistentní galavečery, velké počty zajímavých zápasů a především loajální a skvělou fanouškovskou základnu, díky níž chtějí i ty největší hvězdy zůstat v Evropě místo odchodu do zámoří.
Velkým překvapením však je, že na druhém místě najdeme britskou značku Cage Warriors. Tradiční organizace v minulosti vychovala hvězdy jako Conor McGregor, Michael Bisping nebo Paddy Pimblett, prošel jí i Ivan Buchinger. Podle Frontkicku se stále vyvíjí a dodává nová jména UFC.
Až na třetím místě najdeme polského giganta KSW. Čtvrtá příčka patří francouzské organizaci ARES FC, která vznikla v roce 2019 a postupně roste. První pětku uzavírá PFL Europe.
Zdroj: Frontkick
-
Bojové sportypřed 2 dny
Nádhera, Vánoce jsou tady. Paige VanZant opět potěšila fanoušky, spolu s ní se odhalila polská kráska, od níž se to nečekalo
-
Chance Ligapřed 2 dny
Slavia řeší odchody. Tito hráči mohou v zimě opustit Eden. Jsou mezi nimi mladíci i hráči známých jmen
-
Chance Ligapřed 5 dny
Jan Bořil: S platem jsem šel hodně dolů. Měl jsem horší plat něž někteří kluci v béčku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Vyhrála Slavia boj o jeden z největších talentů v lize? Do Hradce má poslat 40 milionů korun