Spojte se s námi


Liga mistrů

Atlético Madrid jede do Itálie, kde se utká s AS Římem

Publikováno

dne

Dalším velmi zajímavým úterním duelem bude utkání AS Říma, které na Olimpico di Roma přivítá Atlético Madrid, s nimiž se utkají po téměř 18 letech, kdy španělský klub porazil AS Řím dvakrát 2-1.

Atlético Madrid ovšem neodstartovalo letošní sezónu ideálně a ve 3 úvodních zápasech již ztratily 4 body, kvůli dvěma remízám s Gironou a posledně s Valencií.

Zatímco Diego Simeone má k dispozici kompletní kádr, tak domácí kouč Eusebio Di Francesco bude postrádat dvojici Emersona a Patrika Schicka.

STATISTIKY

  • AS Řím nevyhrál ani jeden z posledních 6 zápasů Ligy mistrů.
  • AS Řím prohrál 4 z posledních 6 zápasů.
  • V 6 z posledních 8 skupinových zápasů Atlética Madrid padly maximálně 3 góly.
  • Atlético Madrid nenašlo již 13 zápasů přemožitele.

PREDICTION

Hned první utkání bude pro oba týmy velmi důležité, jelikož mají ve skupině ještě Chelsea. Atlético Madrid jsou favorité tohoto utkání, ovšem na stadionu Olimpico di Roma se nahraje lehce a nějaká jednoznačná výhra se nedá očekávat ani zítra.

Atlético Madrid je standardně velmi pečlivé v obraně a navíc má trenér Diego Simeone k dispozici všechny své nejlepší hráče. Poslední tým, který je porazil byl 2. května Real Madrid, od té doby se to nikomu nepovedlo, i když z těch 13 zápasů hned 6 skončilo remízou.

Španělský klub je velmi silný a nedá se očekávat, že by je AS Řím přehrál. Tomu nám nahrává i vysoký kurz na jejich výhru, který rychle klesá. Osobně doporučuju sázku na Atlético Madrid s asijským handicapem 0.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.