Spojte se s námi


Fotbal

Zoufalá Barcelona činí zoufalé kroky? De Jong má být vyměněn za Sáncheze

Barcelona působí zoufale, Xavi se zřejmě velice těší na zimní přestupové okno, jelikož jeho tým rozhodně potřebuje posílit. Ve hře má být poměrně zajímavá hráčská výměna s Interem Milán.

Publikováno

dne

Barcelona působí zoufale, Xavi se zřejmě velice těší na zimní přestupové okno, jelikož jeho tým rozhodně potřebuje posílit. Ve hře má být poměrně zajímavá hráčská výměna s Interem Milán.

Krizi Barcelony prozatím nedokázal zastavit ani nový kouč Xavi Hernández. Jisté pozitivní náznaky ve hře Katalánců sice lze spatřit, na výsledcích se to však neprojevuje.

V zimě by tedy mělo dojít k několika změnám v kádru. Několik hráčů by mělo přijít, několik pro změnu odejít.

Ve hře má být i návrat Alexise Sáncheze, který nyní působí v Interu Milán. Do Itálie by namísto něj měl zamířit Luuk de Jong. Ten je však v Barceloně na hostování ze Sevilly, tudíž to není pouze v rukou Barcelony.

Sevilla však nemá být proti odchodu De Jonga do Itálie.

Sáncheze se Inter touží zbavit kvůli jeho vysokému platu. Nedá se přitom říci, že by jeho angažmá u Nerazzurri bylo propadákem. Naopak. Vzhledem k odehranému počtu minut má velice solidní čísla.

Chilský reprezentant by se v případě přestupu do Barcelony vrátil do prostředí, které již dobře zná. Po příchodu z Udinese se však na Camp Nou nikdy trvale neprosadil, ve 32 letech ale má dost zkušeností na to, aby mohl být přínosem.

Je však otázkou, nakolik jej Barcelona potřebuje a nakolik by se jí hodili spíše jiní hráči. Faktem ale je, že De Jong rozhodně katalánskému celku nikterak nepomohl. Nastoupil do 11 zápasů a vstřelil jediný gól, tímto krokem tedy nelze nic ztratit.

Zdroj: Sport, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.