Spojte se s námi


Hokej

Zdali byl zápas důstojný? To nebudu komentovat. Zachránili jsme se, to je důležité, komentoval Výtisk utkání proti juniorce Varů

Publikováno

dne

Úterní zápas Vítkovic s Karlovými Vary bude zřejmě ještě nějakou dobu probírán. Vítkovice potřebovaly získat tři body, aby měly jistotu udržení se v Extralize, zatímco Západočeši nehráli prakticky o nic. Tomu také uzpůsobili sestavu, kterou tvořilo 14 juniorů a 10 nováčků. Došlo tak k debaklu, který Moravané svým sokům nadělili. Jak zápas viděl kapitán ostravského celku Jan Výtisk?

Zdroj: hc-vitkovice.cz

Možná až nečekaně snadné utkání čekalo hráče Vítkovic v úterý. Je zřejmé, že se jim po zisku tří bodů ulevilo. Jenomže otázky vyvolává především sestava, s jakou Vary na Moravu přijely. Právě ohledně sestavy soupeřova týmu se také točily dotazy na Jana Výtiska. „Tak jak já to hodnotím… Máme tři body, my jsme zachráněni a to je pro nás to nejdůležitější,“ komentoval zápas pro oficiální klubový web.

A co sestava Energie? „Připravovali jsme se na Karlovy Vary v jakékoliv sestavě. Přijeli s tím, s čím přijeli. Máme tři body, jsme zachráněni a to je pro mě důležité,“ pokračoval kapitán Vítkovic. O tom, zdali je utkání důstojné Extralize, se mu hovořit nechtělo: „To není otázka na mě. Já se k tomu nebudu vyjadřovat.“

„Jejich sestavu nám trenéři řekli až v kabině. Tak jsem se to dozvěděl. Co chcete k tomu slyšet ode mě? Já k tomu nemám co říct. Prostě přijeli s takovou sestavou s jakou přijeli a jsme rádi za to, že jsme zachránili extraligu v Ostravě, ve Vítkovicích. To je tak vše a více asi k tomu neřeknu,“ dodal vítkovický bek, který tak otazníky rozhodně svými odpověďmi nevyvrátí.

Podcenění soupeře pak prý nepřipadalo v úvahu. „Ono ty zápasy, když přijedou s úplně jinou sestavou s juniorama, když to takhle nazvu. Tak je to vždycky nebezpečné, protože ten zápas se musí bojovat od začátku, jinak se to může zvrhnout. Naštěstí jsme k tomu přistoupili jak jsme k tomu přistoupili a zvládli jsme to,“ zakončil rozhovor kapitán Jan Výtisk.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.