Spojte se s námi


Fotbal

Zalgiris přivítá v kvalifikaci Ligy mistrů silný Ludogorets

Publikováno

dne

Ludogorets je tým plný Brazilských fotbalistů, které vede zkušený trenér Georgi Dermendzhiev. Příprava se Bulharům také povedla a nyní jim stojí v cestě do základních skupin Ligy mistrů úřadující šampion Litvy Zalgiris.

Těm se v poslední době velmi daří, svojí domácí ligu vedou o 10 bodů a nyní se pokusí překvapit svého kvalitnějšího protivníka.

Zalgiris jde podobnou cestou, jako Ludogorets. Ve svém týmu totiž má trenér Valdas Dambrauskas několik zahraničních hráčů z různých koutů světa.

STATISTIKY

  • Zalgiris vyhrál 15 z posledních 19 zápasů.
  • Ludogorets skóroval v každém z posledních 17 zápasů.
  • V 5 z posledních 6 zápasů Ludogoretse padly maximálně dva góly.

 

 

PREDICTION

Ludogorets je jeden z těch týmů, kteří mají v plánu zahrát si letos skupinu Ligy mistrů a tým na to určitě mají. Navíc je dobře veden trenérem Georgim Dermendzhievem, který je u týmu už 6 let.

Zalgirisu se ovšem v poslední době daří, navíc jim vyšly i dvě poslední přípravná utkání, ve kterých přehráli Goteborg 3-1 a na penalty porazili BATE.

Ludogorets proto nečeká na LFF Stadionas nic jednoduchého a kurz 1.45 na jejich výhru podle mého nemá žádné value.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.